Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM lang Ve-Te, Drangedalsløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM lang Ve-Te, Drangedalsløpet
Arrangørorganisasjon: Drangedal OL
Dato: lørdag 22 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 58 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Mathias SundbyLarvik OK217029

C-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321

B-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL80720

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna GjestrudNotodden OL213371
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK510312

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Hilde VassendPorsgrunn OL203385

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi SchatvetNotodden OL209283
Malin WästlundNotodden OL507768

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 65- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Kristin NærumLarvik OK180802

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margit Ryen SteenBø OL80353

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli KlovningPorsgrunn OL221368

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Halvor GjestrudNotodden OL234488

H 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 17-18 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416

H 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Øyvind HyllesethSkien OK248247
Steinar LandeBø OL227677
Runar Torpe LienPorsgrunn OL505471

H 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Torgrim GjestrudNotodden OL239079
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442

H 55- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Harald KvisliNotodden OL207900
Harald OmlandSkien OK507027
Gjermund RørenEiker OL254587

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arve GlittumOK Skeidi509551
Ole Chr. JohnsenNotodden OL507619

H 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Bjørn SteenBø OL80354
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 75- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar HillestadLardal OL502481
Magne KlovningPorsgrunn OL229517

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Helge HalvorsenLarvik OK187324

Utvikling C (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110

Annonser

IOF Eventor