Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Marsipanløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Marsipanløpet
Arrangørorganisasjon: OL Toten-Troll
Dato: søndag 29 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 69 påmeldte deltakere.

D lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita HernandezOL Toten-Troll201974
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Audhild Bakken RognstadEmblem IL181664

H lang (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK165082
Eirik Langedal BreivikNTNUI219188
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Markus GladEmblem IL220766
Eskil Sande GullordBækkelagets SK186014
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Lars LienGjø-Vard OL508130
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Sigurd RavnanOL Toten-Troll215068
Arno SchneiderOL Toten-Troll215485
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Anders SollienOL Toten-Troll92154
Marius StaffNTNUI216850
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Geir Myhr ØienRingsaker OK507775

D mellom (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eldrid Hågård AasOL Toten-Troll507091
Hege HeibergHadeland OL187205
Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL225015
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Marte Bjørke SollienOL Toten-Troll184109
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370

H mellom (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Knut EngenRaumar Orientering228075
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Amund FlaskerudOL Toten-Troll184001
Erik GrøndalenHamar OK502997
Lars GrøndalenHamar OK167018
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Pål Woldstad HanssenEiker OL507670
Jo Randar HolmøyHadeland OL500665
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm222606
Even LienGjø-Vard OL217882
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL507609
Arnfinn PedersenGjø-Vard OL504448
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632

D kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivor Stensrud AasRaufoss IL Orientering189101
Ida EngenRaumar Orientering228076
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll223696
Guri LarssenLillehammer OK312781
Liv Andrea PedersenGjø-Vard OL91412
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Inger SvalandOL Vallset/Stange506225

H kort (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024
Philip FøyenEidskog OL220763
Erik HaugenRingsaker OK92332
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll223594
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll223671
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Jens Egil RostadOL Toten-Troll185822
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638

N (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar SchneiderOL Toten-Troll
Sigurd SchneiderOL Toten-Troll

Annonser

IOF Eventor