Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 14 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 114 påmeldte deltakere.

D 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering229646
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK500301
Bojan BlumensteinNydalens SK193877
Alan CherryNydalens SK200459
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Bjørn EkebergTyrving IL500261
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Espen JakobsenTyrving IL504561
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK184997
Carl Godager KaasBækkelagets SK508555
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Svein NygårdLillomarka OL229680
Torgeir NørbechTyrving IL505298
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Ola Marius PedersenOppsal Orientering503928
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Daniel RoosTyrving IL508563
Beat RothNydalens SK221016
Vegard SagaTyrving IL207865
Halvor SaunesNydalens SK195811
Torkil Eide SolstadTyrving IL502445
Matthew SpeakeBækkelagets SK204099
Erik ThorssonTyrving IL488246
Anders VisterNydalens SK209926
Martin VisterTyrving IL500292
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL502887

H 17- A kort (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK411313
Håvard BergetOppsal Orientering221163
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Vetle BrekmoÅs-NMBU Orientering165084
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering92145
Morten FredhOK Moss208419
Håvard HarstadNordre Follo Orientering221352
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Asgeir LiumFet OL509002
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Tor RingstadHedrum OL506789
Thomas RoskifteOK Moss501165
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557
Elias StubberudNydalens SK500557
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Night & Fog Masters Men (36)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AmundsenNordre Follo Orientering236730
Vidar BenjaminsenLillomarka OL223228
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Tore BjørnerødOK Moss511094
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Dag BrenåsVarteig OL504028
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Karl Aasmund ErøyOK Moss67804
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Hallvard FjærLillomarka OL214918
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering500051
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Asle GudimIndre Østfold OK507773
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL243563
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm222606
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Stein MellaOppsal Orientering204225
Trond MøretrøNordre Follo Orientering221032
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Erlend RehnNordre Follo Orientering235208
Christopher SchiveOK Moss207790
Helge StubberudNydalens SK500561
Tore SverresenÅs-NMBU Orientering251250
Espen WigaardOppsal Orientering502092
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333

Night & Fog Masters Ladies (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Linda HanssenØstmarka OK203515

D 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Emma Aune JakobsenOK Moss198018

H 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Simen Rønning JohansenMåren OK209001

Åpen C (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariell ArntzenNydalens SK192268
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Morten BreimoOK Moss224630
May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering222337
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF500057
Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering211707
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217857
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579
Veronica Elena SvindsethNordre Follo Orientering224230
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801

Annonser

IOF Eventor