Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Gromløpet - Lillomarka Nord/Sør
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: lørdag 10 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 256 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emily Kjær HaugbergFossum IF
Thomas Kjær HaugbergFossum IF
Lazar IordanovNydalens SK
Simen Lian MortensenIL Koll4123527
Hans LyeNydalens SK4051140
Oskar SteneNydalens SK
Selma Vilemina SteneNydalens SK
Kjell Tore TaraldlienFet OL
Sondre TaraldlienFet OL
Simen TrøanNittedal OL

C-åpen (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse DähnnLillomarka OL
Linus Mestad HansenLillomarka OL4116323
Silas Mestad HansenLillomarka OL4115325
Sofus Mestad HansenLillomarka OL4116489
Ingrid KjerkreitHeming Orientering4135299
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Kristin MortensenIL Koll4125159
Antje ReichenbachOppsal Orientering
Ivar SlåstadRaumar Orientering4116067
Jenny Soma SlåstadRaumar Orientering4116604
Silje TaraldlienFet OL4137220
Solveig TorgersenLillomarka OL
Ole Jakob TrøanNittedal OL

B-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage Wergeland BiemLillomarka OL4070595
Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF3780889
Bjørn Sverre GulheimNordre Follo Orientering3883105
Kjetil JacobsenHamar OK3978764
Per OngstadKlubbløs0
Eiven SkramNittedal OL
Vinjar Ellef SkramNittedal OL
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering4116711

A Kort åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atanaska BedelevaNydalens SK247755
Michael DähnnNydalens SK3887247
Aina GrymyrHaugerud IF4115788
Knut Kristen HangeraasIL GeoForm3880523
Tor HenriksenÅrvoll IL
Per KaarbyFossum IF4126173
Øystein MadsenHaugerud IF4121638
Stein MellaOppsal Orientering4055489
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Fridtjof ReuschHeming Orientering4021986
Tove StrandMåren OK4132361
Anne Stine TaraldlienFet OL4136990

A Mellom åpen (29)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BillingsøEidskog OL4124426
Elin BrekkeLillomarka OL3881638
Eldar BørsumBækkelagets SK4116687
Henning Bratland CarlsenOK Moss4005633
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Lars Erik GjeinFossum IF3868254
Toril HallanLillomarka OL3786498
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL3912474
Tor LahlumNordre Follo Orientering4115770
Odd Arne LianIL Koll4124459
Sindre LianIL Koll
Roisin LongNydalens SK
John Thomas PetersenNittedal OL3778685
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL4047791
Helge RevhaugRingerike OL3864931
Tor RingstadHedrum OL4115978
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Pål SommerheinFossum IF3984937
Dana B. SteneNydalens SK
Bjørn Idar SætranIF Trauma4114393
Kjersti ThoStabæk IF4124293
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Magne VollenOslostudentenes IK
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358
Milda ØhlckersTyrving IL4061453
Per ØhlckersTyrving IL3981321
Sofia ØhlckersTyrving IL4062832
Martin ÅmIL GeoForm4116406

D 13-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering3984978
Maja Mo HjelsethNydalens SK4090429
Ane HustvedtOppsal Orientering4105458
Mari KallesonOppsal Orientering3981305
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering3972817
Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering4040010
Kaja PeikliTyrving IL4125720
Marie ScheeleNydalens SK4090417
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

D 17-20 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Netta Bar-NathanLillomarka OL4106878
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Isabel HandstangerNordre Follo Orientering4122636
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Tina KallesonOppsal Orientering3876877
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Hanna RehnNordre Follo Orientering3947199

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering
Selma Næss-UlsethNydalens SK3342235
Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL3980703

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paula BerstadHeming Orientering3983533
Britta FismenFossum IF3947934
Marit InngjerdingenHeming Orientering3961380
Sissel Pedersen LundebyLillomarka OL
Larysa MironavaModum OL
Cathrine SandvikRaumar Orientering
Brita Opheim SauarIL Koll3982154
Monica Renate TrøanNittedal OL

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn BlindheimLillomarka OL3877883
Anne DahlNydalens SK3741006
Ann Elin FlågenHeming Orientering3885050
Kirsti KringhaugRingerike OL
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm4118253
Pamela ÅstenNydalens SK3981925

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne SørumIndre Østfold OK4116109

H 13-16 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Nov Bar-NathanLillomarka OL4106365
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Martin Christoffer BorgIL Koll4117420
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Håvard EikRaumar Orientering4091252
Jonas HickenIL Koll4041828
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Vilmer NybergAsker Skiklubb4122560
Anders Næss-UlsethIL Koll3964582
Bjørnar PeikliTyrving IL4125258
Johannes Salvesen-LundeIL Koll4003455
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL3725116
Estin SkramNittedal OL3911831
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Martin Størmer-AntonsenNydalens SK4020095
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459

H 17-20 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Alfred BjørnerødOK Moss3917630
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss4048351
Sander Tonjer FingarsenElverum OK4085486
Anders Håvard LarsenNydalens SK4104469
Anselm ReichenbachOppsal Orientering3884863
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb3925302
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering3981974
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017

H 21- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Mathias BenjaminsenLillomarka OL4133237
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Georg A. BuggeKlubbløs4125308
Magne DæhliHalden SK4040366
Odin GramstadVBIL
Steffen JevneKlubbløs
Steinar KollerudLillomarka OL3984390
Jegor KostylevIFK Mora OK
Mathias NipenBækkelagets SK4126470
Thomas NipenNydalens SK4125662
Daniel RoosTyrving IL4056198
Holger SchlaupitzIL GeoForm
Endre SævigKlubbløs
Morten WettergreenFossum IF4101077

H 40- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars BallangrudOppsal Orientering
Torbjørn Blom-hagenFossum IF4104154
Kenneth EikRaumar Orientering241329
Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK4118964
Øystein FlemmingÅrvoll IL4123287
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Pål Christian IngierdBækkelagets SK4106514
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Atle PedersenFossum IF3984275
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Pål SkogedalAsker Skiklubb3987054
Marius Kurås SkramNittedal OL
Per Øyvind SteneNydalens SK
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569

H 50- (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tormod BøeVBIL4042628
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb4042412
Anders FlågenHeming Orientering510410
Stein H. HagenFossum IF4041414
Morten HeirFossum IF4015111
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Jan Tore HenriksenNydalens SK3959723
Gunnar HopeModum OL
Harald IweIL GeoForm3947454
Are KristiansenTyrving IL
Dag Håvard LarsenNydalens SK4107264
Niels Peter Lyng-OlsenKlubbløs
Steinar LågAsker Skiklubb4125142
Trond MøretrøNordre Follo Orientering4137865
Geir NilsenViul Orienteringsklubb
Erlend RehnNordre Follo Orientering4125027
Erik SauarIL Koll3885357
Frode StrislandFossum IF4124038
Lars Audun VoldLillomarka OL3886546
Espen WigaardOppsal Orientering4113189
Edward WoodhouseLillomarka OL3986494
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Truls AngellLillomarka OL4125050
Bjørn ChristensenØstmarka OK
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Bjørn GrindeIL GeoForm3780350
Petter GullikstadRøros IL4056594
Nils HæstadFossum IF3781333
Sören JonssonNydalens SK3561495
Knut Anders LøkenFossum IF
Kjell MarksetIL Koll4042750
Bengt NiklassonNydalens SK3981990
Eirik Næss-UlsethHeming Orientering4124640
Per OsenVestre Akers SK3741048
Sture OttesenIndre Østfold OK4113874
Tormod ØvergaardVestre Akers SK4060752

H 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur SæterenLillomarka OL

Åpen mix mosjon 15k (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald AulieIL Koll4112421
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Trude FixdalIL Koll4116026
Brynjar FredheimLillomarka OL3882263
Hanne Hofsæth FredheimLillomarka OL
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb3986635
Ottar WiklundNydalens SK3886330

Åpen mix mosjon 10k (34)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AasRingnes BIL3880689
Ingvild AustarheimKlubbløs
Line Bar-NathanLillomarka OL4133278
Andreas BarstadÅrvoll IL
Bjørn BendiktsenModum OL
Lars BenestadIK Grane Arendal Orientering168490
Håvard ChristiansenKlubbløs245556
Are FagerhaugIL GeoForm4124129
Lene FinkenhavnLillomarka OL3877917
Ane FunderudIL Koll
Frøy GrøndahlLillomarka OL3885324
May Ingela HopeModum OL
Oskar HopeModum OL
Vibeke HøstLillomarka OL3880739
Magnus Rørlien JevanordFossum IF4124897
Elin KallesonOppsal Orientering3981172
Lene Anett KillingmoOK Øst
Johan MattssonLillomarka OL4136578
Dagrun MelkildHeming Orientering3851821
Ivar MestadRøyken OL
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering60622
Ola NilsenOppsal Orientering3979960
Trine OldernesLillomarka OL3568987
Per Kristian OtterslandNydalens SK4115465
Martin ReichenbachOppsal Orientering3885407
Merete RørvikLillomarka OL3980521
Henrik SivertsgårdKlubbløs
Ingrid SkaarerNydalens SK3201472
Anna Lina ToverudNordre Follo Orientering
Tora VollsetHeming Orientering4126413
Sebastian WettergreenFossum IF225339
Knut Hallgeir WikKlubbløs
Knut Erik ØstengenOMEGA
Isabelle Morstøl ØvremoKlubbløs

Annonser

IOF Eventor