Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nisseo-løp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nisseo-løp
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 22 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 75 påmeldte deltakere.

Stornisse (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tore Borchgrevink AluHamar OK509137
Kenneth BilstadVang OL220950
Ole Johan BråtenVang OL159324
Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK483040
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Helge GisholtOK Skeidi238122
Mats LindaasElverum OK209963
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Anders SkjesetVang OL501416
Lars Sandstad SkjesetFrol IL187219
Jon Arne SkroveRingerike OL98554
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Marius StaffNTNUI216850
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Pål StenbergVang OL217007
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Heidi Therese WiestVang OL207657
Marius WikstrømRingsaker OK510726
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Geir Myhr ØienRingsaker OK507775

Mellomnisse (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald BergeLøten o-lag507028
Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering503955
Arnstein DaleOL Vallset/Stange190986
Marianne DæhliNydalens SK181113
Knut EngenRaumar Orientering228075
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Erik GrøndalenHamar OK502997
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Tore JørgensenHamar OK215634
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Bjarte LindstadOL Toten-Troll207731
Stein Arne NegårdVang OL507609
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL241435
Hege SolerødGjø-Vard OL76108
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Stig WiestVang OL510989

Smånisse (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Grethe Borchgrevink AluKlubbløs509113
Maren Bleken RudVang OL211885
Mina Bleken RudVang OL213580
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Erik HaugenRingsaker OK92332
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Gaute LindaasElverum OK500901
Knut Vidar LundKlubbløs211558
Ingunnn Lund NordstrømNorsk Tipping BIL211648
Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange
Tone Bleken RudVang OL173480
Marte Sofie SkroveRingerike OL190679
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Anne SørumIndre Østfold OK500607

Mininisse (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma Pedersen ElverhøiVang OL217749
Sivert Pedersen ElverhøiVang OL
Matilda HollekimOL Vallset/Stange223856
Aleksander Tangen HoltetEidskog OL212765
Sebastian Tangen HoltetEidskog OL81001
Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange247465
Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange223855
Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange204763
Borghild PaulsenOL Vallset/Stange
Kristian PaulsenOL Vallset/Stange
Aksel Sandstad SkjesetFrol IL247783
Håkon Gjessing SkjesetVang OL247257
Julie Gjessing SkjesetVang OL213677
Sanna Sandstad SkjesetFrol IL80371
Ville Sandstad SkjesetFrol IL233667
Esther StenbergVang OL213345
Mari StenbergVang OL217811

Annonser

IOF Eventor