Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Fjelløpet i Vinje dag 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Fjelløpet i Vinje dag 1
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: lørdag 18 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 553 påmeldte deltakere.

N-åpen (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Anne Siri Halaas AppenzellerFossum IF228555
Erik BerganKongsberg OL234037
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering234192
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Alva Zahl ErikssonKongsberg OL247985
Klara Zahl ErikssonKongsberg OL219186
Cecilie ErtmannAllerød OK216376
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK242476
Julian MalmbergTyrving IL213550
Linn MalmbergTyrving IL213293
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Ana Zagar NesLarvik OK224423
Ulrik Smidt NikolaisenNydalens SK506672
Sigrid Hausken NordbergNydalens SK181230
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Tiril Holth RekaaRøyken OL225395
Oskar SteneNydalens SK243775
Mathias SundbyLarvik OK217029
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067

C-åpen 10-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Vilma DanevadFredrikstad SK211491
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Emma GlorvigenElverum OK
Sandra Sofie TømtIL Imås246774
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

C-åpen 17- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Floke BredlandSøgne og Songdalen OK239482
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering187114
Hanne GrandalTyrving IL180139
Stine GrønvoldElverum OK
Frøy HagelidFreidig243955
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Ingvill HoftunAsker Skiklubb217135
Kristin JohanssonHedrum OL501843
Marie KristensenPorsgrunn OL
Mette KristensenNydalens SK
Astrid LundeDrangedal OL511833
Lene MeenPorsgrunn OL234963
Anne Melsom BjerkeStokke IL510777
Jørn NorheimFreidig247332
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694
Monica Tveit TjentlandLardal OL502577
Lotte VintherKolding OK
Live ØstvoldHeming Orientering181518

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500

B-åpen 17- (30)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tanja AppenzellerFossum IF209952
Kristin BakkeSandnes IL (Rogaland)229436
Olav BakkenØstmarka OK203514
Ingrid Lundin BerganKongsberg OL205547
Camilla DalgaardKolding OK
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Snorre FrydenlundSturla, IF505540
Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering211707
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Hanne MongNydalens SK207403
Ingrid NermoenØstmarka OK220857
Therese NilsenIL Imås236001
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Dirk NolteFreidig
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)184386
Tore RøddeGanddal IL206300
Jorunn Brun SagaSkien OK207864
Ingvil SnøfuglFreidig225556
Aud I SpjelkavikTyrving IL241750
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Arild SvihusGanddal IL206298
Trond TaraldsenMalvik IL224322
Tore TvedtStavanger Orienteringsklubb216768
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)234250

AK-åpen (33)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Silje ArntzenNTNUI502700
Håkon Nergaard BergStokke IL203615
Silje BøenKristiansand OK237893
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Tine DalgaardKolding OK
Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL219185
Kim Farnes HansenLierbygda OL201500
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK224075
Olav HellandEgersund OK207822
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Janne Fossum MalmringFreidig203660
Patrick McGrailOK Pan Århus507889
Rie McGrailOK Pan Århus507890
Anna MeenPorsgrunn OL507043
Rikke MonradFIF Hillerød Orientering
Rune Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Are NjåsteinTyrving IL206550
Stine NjåsteinTyrving IL500225
Maiken SandbergNydalens SK191080
Maria Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering75019
Torbjørn Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering210701
Reidar StensengKonnerud IL204699
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137
Snorre VegganOppsal Orientering89471

AL-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Ole FlaattenOK Skeidi91507
Jørgen GlorvigenElverum OK243936
Jenny-Ann MalmbergTyrving IL507835
Karl-Johan MalmbergTyrving IL507833
Fredrik Norløff-MathisenNydalens SK189743
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
John RundeKristiansand OK504087

D 9-10 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Åse Marie Halaas AppenzellerFossum IF228552
Ida Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK511336
Emma Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK224082
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Marte EgerKongsberg OL196871
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Daniella GjoneSandefjord OK511849
Iselin HøivoldKongsberg OL231509
Ingrid LestebergKongsberg OL247684
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Annika StamerPreetzer TSV
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119

D 15-16 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild Blom-HagenFossum IF212325
Amalie ErtmannAllerød OK216358
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Ingvild GustafssonKongsberg OL501608
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Maren HenriksenVang OL511449
Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering212069
Sigrid NermoenØstmarka OK212419
Anna Aurora NolteFreidig224051
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Marie ScheeleNydalens SK213757
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Sigrid Høyer StaugaardFIF Hillerød Orientering200072
Anna TaksdalGanddal IL508199
Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering203807
Inga Skaarer WiklundNydalens SK190669
Ine Bjaadal WinbergOK Skeidi199434
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Emma Bangstad BergersenHamar OK201925
Elin BjervaLarvik OK510312
Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK507610
Linda GammelsæterNordre Follo Orientering192116
Bjørg GranlyByåsen IL79071
Selma HøivoldKongsberg OL503909
Gunvor Hov HøydalFossum IF201520
Alexandra LinløkkenØstmarka OK208390
Anna Cecilie LinløkkenØstmarka OK203471
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Ingrid MobråthenSandefjord OK217780
Anne M Hausken NordbergNydalens SK509255
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 40- (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Skjevik ArnevikRingerike OL236810
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084
Karin Skedsmo DanevadFredrikstad SK211201
Kristin EgerKongsberg OL196870
Linda Zahl ErikssonKongsberg OL219187
Ellen GustafssonKongsberg OL202996
Marianne HaugeHisøy OK234915
Birgit Økern JensenKonnerud IL510520
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Ann-Karin LestebergKongsberg OL211454
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Turid Zagar NesLarvik OK509436
Mette Resell NolteFreidig188746
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)60583
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Dana B. SteneNydalens SK215132
Anita SælevikVindafjord Orienteringslag507868
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50- (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry Anita Gjerde AlnæsRaumar Orientering97615
Anniken AusenPorsgrunn OL241428
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag507028
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Marianne Fruseth ChristiansenOL Tønsberg og omegn181863
Hilde ForbordMalvik IL506781
Else GrandalTyrving IL507597
Anna GöhlmanTyrving IL507045
Tove HeimdalKonnerud IL181855
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Torunn Økern JensenRingerike OL216396
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Kirsti KringhaugRingerike OL504808
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering87576
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Marianne MyklebustHamar OK176018
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Solveig SikkelandTyrving IL508546
Tone StoklandSandefjord OK188461
Hilde StorløkkenKongsberg OL216985
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741

D 60- (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Berit DanielsenTyrving IL220726
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Lena GottfridssonNittedal OL89841
Gunhild HennumLierbygda OL511592
Hanne HerumOK Skeidi510526
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Aud KjemperudEiker OL508150
Olaug F MydlandEgersund OK511878
Inger NergaardStokke IL198006
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubb233905
Grete Berge OwrenFreidig214816
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering506734
Unni RyeAsker Skiklubb509470
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Elisabeth RødAndebu IL248506
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Ingrid StrandeSkien OK195812
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK239378
Elin DahlenRingerike OL503360
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Berit GrosvoldEiker OL179799
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Kari Timenes LaugenIL Imås511781
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Eva TaraldrudIndre Østfold OK236428

H 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus DalgaardKolding OK
Magnus LestebergKongsberg OL242271
Sebastian MalmbergTyrving IL199328
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Lucas McGrailOK Pan Århus507887
Filip Leonard NolteFreidig206048
Tarjei Hausken NordbergNydalens SK181232
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil DalgaardKolding OK
Johan DalgaardKolding OK
Nils Zahl ErikssonKongsberg OL247685
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Eirik LestebergKongsberg OL242272
William McGrailOK Pan Århus507888
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Olav BerganKongsberg OL205394
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Jarand GustafssonKongsberg OL211944
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Birk Bjaadal WinbergOK Skeidi206186

H 15-16 (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BerganKongsberg OL502336
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Casper BlakskjærOK Pan Århus
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Christian Fredrik BorgIL Koll208999
Martin Christoffer BorgIL Koll212637
Niels DalgaardOK Pan Århus85811
Benjamin GjoneSandefjord OK511848
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Hallvard TjentlandLardal OL505852
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ørjan Svaland AasKristiansand OK504510
Sander ArntzenAsker Skiklubb508000
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Erik BakkeSandnes IL (Rogaland)245646
Dag BlandkjennKristiansand OK509377
Vebjørn Blom-HagenFossum IF503664
Olle BoströmTyrving IL165079
Christian BøenKristiansand OK216987
Jens DalgaardKolding OK85822
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Audun FingarsenElverum OK216838
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Robert FredriksenNotodden OL502352
Gaute FriestadNydalens SK504430
Sturla FrydenlundNTNUI209840
Ståle GjelstenKristiansand OK506629
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Samuel HedlundLånghundra IF511660
Jonas KittelsenNTNUI142859
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias KristensenNTNUI510992
Mikal Brastad LarsenNydalens SK214916
Erik LimaGanddal IL209922
Hans Petter MathisenNTNUI507039
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Kenneth MydlandEgersund OK510436
Håvard MyhreBækkelagets SK198915
Kristoffer NeslandTyrving IL216922
Marius PyttenNTNUI197877
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Vegard RanestadHamar OK507971
Eirik RavnanStokke IL502593
Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL221348
Daniel RoosTyrving IL508563
Tobias RøddeGanddal IL197866
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Konrad StamerPreetzer TSV
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708
Håvar Birkeland StormoenKristiansand OK504431
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Rasmus Rørholt TheisenNTNUI508666
Håvard VassendenFrol IL180756
Anders VestølVegårshei IL509130
Olav VestølVegårshei IL206427
Gustav Vinther Østermark JensenKolding OK
Anders VisterNydalens SK209926
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920
Thomas Natvig ÅrstadHalden SK500258

H 40- (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torbjørn Blom-hagenFossum IF225174
Atle BorgersenHedrum OL203672
Anders DalgaardKolding OK
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Morten Fredheim SolbergSandefjord OK223983
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Stein H. HagenFossum IF504815
Charles HalaasFossum IF209868
Bernt HellerudKonnerud IL504528
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Erik JuliussenSandefjord OK506703
Tom KristensenLarvik OK507715
Ola LestebergKongsberg OL211224
Runar Torpe LienPorsgrunn OL505471
Dag Arne LierIndre Østfold OK186900
Ole Jakob NesLarvik OK83202
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Fredrik PerssonWing OK507075
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Espen RøsteKongsberg OL204757
Per Øyvind SteneNydalens SK185848
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264
Jørn SundbyLarvik OK504453
Jørgen TegdanFreidig191303
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Jens TjentlandLardal OL165201
Kenneth WesterheimStord Orientering199736
Pål WinbergOK Skeidi216881

H 50- (47)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK508242
Stein-Arne AlnæsRaumar Orientering79248
Per Olav AndersenVang OL190259
Lars-Inge ArnevikRingerike OL236503
Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL500222
Hans BakkeBø OL
Harald BergeLøten o-lag510945
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Tore BjørnerødOK Moss195675
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Erik BorgIL Koll402917
Geir BråtenVegårshei IL245669
Tor Ivar ChristiansenOL Tønsberg og omegn182083
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Øyvind F EriksenNesbyen IL168580
Michael ErtmannAllerød OK216590
Erling FredriksenIF Trauma510633
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering500051
Helge GisholtOK Skeidi238122
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Petter GlorvigenElverum OK243544
Bjørn Henning GrandalTyrving IL511454
Per GustafssonKongsberg OL203004
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Inge HaugeHisøy OK234810
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Erik HøivoldKongsberg OL217636
Ole IngesenSarpsborg OL510995
Kent JensenKolding OK
Hallvard KorenOK Moss504468
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Geir NilsenViul Orienteringsklubb505199
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Frode RobertsenStokke IL507859
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Christian StamerPreetzer TSV
Ulrik StaugaardFIF Hillerød Orientering507622
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Per Kristian TømtIL Imås206546
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 60- (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Frode BergersenHamar OK201926
Jan BøhleOL Trollo221216
Bjørn ChristensenØstmarka OK221269
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Morten DueMåren OK400286
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Lars-Erik FiskumTyrving IL234972
Olav FlogstadIL Hauken211570
Jon Arvid FossumAsker Skiklubb500269
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Bjarne GimreGanddal IL250215
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi509551
Inge GlittumOK Skeidi510625
Yngve GottfridssonNittedal OL402029
Martin GranlyLillomarka OL181270
Geir Holm GundersenKonnerud IL221187
Harald HoviSkien OK239501
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering221312
Svein S JacobsenTyrving IL508818
Morten JohannessenRøyken OL229667
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Per KaarbyFossum IF233931
Rune KittelsenKristiansand OK402905
Dag KristensenOK Skeidi206256
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Kjell MarksetIL Koll248666
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Arvid MydlandEgersund OK238112
Øivind MyhreKongsberg OL502355
Petter NæssOppsal Orientering506677
Otte OmdalGanddal IL250321
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Geir OwrenFreidig215196
Terje RasmussenOL Tønsberg og omegn506797
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Tom SagaSkien OK207744
Per SandbergNydalens SK181026
Per SchancheAsker Skiklubb511370
Tron SolbergOK Skeidi502083
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 70- (45)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Odd AureDrangedal OL89873
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Carl Ove BergOK Skeidi181694
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL192427
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Tormod DahlenRingerike OL211376
Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering246685
Helge FossheimHedrum OL187289
Jon FærdenNordre Follo Orientering236754
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL201917
Ragnar HillestadLardal OL502481
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Geir HusdalTIF Viking226952
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Peter KlavenessMåren OK501154
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Helge LyeTyrving IL219198
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Gunnar MosevollSkien OK238194
Martin NaufHedrum OL182122
Jørn Bue OlsenAsker Skiklubb207969
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Finn PettersenGjerstad IL506798
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Helge RevhaugRingerike OL510674
Sigvald RobberstadStord Orientering211544
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL511455
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Paul SkjakerHadeland OL236303
Bjørn SpjelkavikTyrving IL186015
Øyvind SteneAsker Skiklubb510635
Kjell StenstadvoldTyrving IL211181
Kjell SvihusGanddal IL206206
Anders TaraldrudIndre Østfold OK203368
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Tor TrøanHadeland OL501084
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Kjell WintherOppsal Orientering220984

H 80- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingolf DybvikStord Orientering197827
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Trygve FosseGimle IF226420
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK4116224
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Ingebrigt GuleVindafjord Orienteringslag400354
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Reppesgård MagnarHedrum OL203598
Henry SundsetvikOL Trollelg246353

Annonser

IOF Eventor