Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Øyfjelløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Øyfjelløpet
Arrangørorganisasjon: Porsgrunn OL
Dato: fredag 17 juli 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 200 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Jørgen BjervaÅs-NMBU Orientering234192
Aksel Stigen BygglandHøydalsmo IL
Sofie BøenKristiansand OK
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Ana Zagar NesLarvik OK224423
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Synne Stigen BygglandHøydalsmo IL192443
Mathias SundbyLarvik OK217029

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aurora Sabela BrobakkenSnertingdal IF Orientering211699
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

C-åpen 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Ingvill HoftunAsker Skiklubb217135
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Marie KristensenPorsgrunn OL
Mette KristensenNydalens SK
Live ØstvoldHeming Orientering181518

B-åpen 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav BakkenØstmarka OK203514
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrun GjoneSandefjord OK224334
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Brit Vivian MelingStavanger Orienteringsklubb239558
Ingvil SnøfuglFreidig225556

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Ida Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering
Irene Storler SnøfuglFreidig225001
Marit Storler SnøfuglFreidig228509

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Emma Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223941
Daniella GjoneSandefjord OK511849
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 15-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Anna Aurora NolteFreidig224051
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Lina Storler SnøfuglFreidig206033
Ingrid Stigen BygglandHøydalsmo IL192442
Anna TaksdalGanddal IL508199
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Silje BøenKristiansand OK237893
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768

D 40- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Ingunn BergetÅs-NMBU Orientering234084
Elin BjervaLarvik OK510312
Beth Paludan CarlsenFreidig219118
Rie McGrailOK Pan Århus507890
Rikke MonradFIF Hillerød Orientering
Turid Zagar NesLarvik OK509436
Mette Resell NolteFreidig188746
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748

D 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjersti Holt HanssenMåren OK197958
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Randi NicolaisenAsker Skiklubb211089
Marianne NjåsteinTyrving IL507825
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Veslemøy SolbergKonnerud IL510324
Anne Lene Tørdal ZayanKongsberg OL196741

D 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Berit DanielsenTyrving IL220726
Lena GottfridssonNittedal OL89841
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Edel Sofie NilsenAsker Skiklubb190665
Grete Berge OwrenFreidig214816
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Grethe Lill RyengSturla, IF504462
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Ingrid StrandeSkien OK195812
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synnøve DalvaBø OL88670
Ingunn FjørtoftBø OL245640
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Kari Timenes LaugenIL Imås511781
Astrid LundeDrangedal OL511833
Edel SlettemarkStord Orientering207689
Inger Lise SolbergBø OL208756
Margit Ryen SteenBø OL80353
Anne Karin StigemoIL Imås98007

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tirill Liby SeipOK Skeidi506694

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus Fossum MalmringFreidig238054
Lucas McGrailOK Pan Århus507887
Filip Leonard NolteFreidig206051

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre FurlandSandefjord OK510316
William McGrailOK Pan Århus507888
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering223931
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Benjamin GjoneSandefjord OK511848
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegard DanielsenKristiansand OK230085
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Ståle GjelstenKristiansand OK506629
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Sondre Zahl HagenFossum IF509131
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tobias KristensenNTNUI510992
Hans Petter MathisenNTNUI507039
Arne Moen LidHøydalsmo IL
Anders NordbergNydalens SK507401
Dag Steinar RagvinBø OL227683
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137

H 40- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Atle BorgersenHedrum OL203672
Asbjørn BygglandHøydalsmo IL504517
Robert FredriksenNotodden OL502352
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Olle MalmringFreidig511478
Patrick McGrailOK Pan Århus507889
Rune Nygaard MonradFIF Hillerød Orientering
Ole Jakob NesLarvik OK83202
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Eivind Sjøgren OlsenFreidig507393
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Espen RøsteKongsberg OL204757
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Kent Morgan StoremyrIL Hauken211264
Jørn SundbyLarvik OK504453
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Henning BjervaÅs-NMBU Orientering187157
Boye Dirro BøhlerengenOppsal Orientering216858
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Stein H. HagenFossum IF504815
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Ole IngesenSarpsborg OL510995
Tom KristensenLarvik OK507715
Jon KvisliBø OL227681
Petter LøeNotodden OL214544
Sven OhrvikKonnerud IL215453
Gjermund RørenEiker OL254587
Øyvind StørenBø OL203258
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Oddvar TaksdalGanddal IL501146
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

H 60- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hugo A. ChristensenNotodden OL402848
Per Kristian EkebergTyrving IL211555
Are EriksenOslostudentenes IK195715
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Reidar FossumAsker Skiklubb60917
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Martin GranlyLillomarka OL181270
Per Chr. HagenBø OL227680
Harald HoviSkien OK239501
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Morten KarlsenMåren OK400006
Geir OwrenFreidig215196
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Tom SagaSkien OK207744
Per SandbergNydalens SK181026
Per SchancheAsker Skiklubb511370
Widar TrømborgSande Sportsklubb508801
Magne VollenOslostudentenes IK91022
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 70- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reidar AndersenBodø og Omegn IF Orientering226157
Odd AureDrangedal OL89873
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Tormod DahlenRingerike OL211376
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Ragnar HillestadLardal OL502481
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Jan Petter LaugenIL Imås209755
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Gunnar MosevollSkien OK238194
Martin NaufHedrum OL182122
Finn PettersenGjerstad IL506798
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Olav SolbergBø OL203367
Bjørn SteenBø OL80354
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Kjell WintherOppsal Orientering220984

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Reppesgård MagnarHedrum OL203598

AK-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Bo Utseth BøhlerengenOppsal Orientering223652
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Jørgen NilsenStavanger Orienteringsklubb210964
Are NjåsteinTyrving IL206550
Maiken SandbergNydalens SK191080

Annonser

IOF Eventor