Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Aust-Agder-karusellen løp 14

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Aust-Agder-karusellen løp 14
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 16 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 78 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503

D2 C-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Tonje JohnsenØyestad IF allianse251365
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering248145
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937

D3 B-nivå (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingeborg BøbelIL Imås206511
Edith FahreHisøy OK211490
Heidi JohansenHisøy OK
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse244682
Ranveig KvifteIK Grane Arendal Orientering87576
Therese NilsenIL Imås236001
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Anne-Heidrun RisdalIK Grane Arendal Orientering506734
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma246953
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering507620

D4 A-nivå kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bøylestad LandaFroland IL226222
Marianne HaugeHisøy OK234915
Mia HirschIF Trauma189015
Tone HirschIF Trauma221238
Synnøve Emblem HolteGjerstad IL207909
Elin MollestadHisøy OK245764

D5 A-nivå lang (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417

H1 Nybegynner (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Ånon Haslekås SolheimIF Trauma248315
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering507617

H2 C-nivå (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK239126

H3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860

H4 A-nivå kort (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Marius AlsakerÅrstad IL89550
Geir Henrik HirschIF Trauma195680
Finn PettersenGjerstad IL506798
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Are SkindloIF Trauma203432
Espen SolheimIF Trauma509140
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering236794
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Per Torstein TerjesenØyestad IF allianse79914
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering507726
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801

H5 A-nivå lang (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius AurebekkKristiansand OK504432
Einar EskiltHisøy OK245767
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Øyvind HelsørFroland IL248551
Øystein KristoffersenIK Grane Arendal Orientering508918
Kristoffer Myhre KubberudKlubbløs
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Jan Arild RørvikIK Grane Arendal Orientering510678
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Arne ThorstensenIF Trauma506782
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Per Kristian TømtIL Imås206546
Ole Petter VestølVegårshei IL222073

N1 Nybegynner (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde AanonsenØyestad IF allianse251374
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Maline DuusIK Grane Arendal Orientering233518
Johan Francis EskiltHisøy OK
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering247893
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK234806
Oda Haslekås SolheimIF Trauma247092
Frida Sæveraas JohansenHisøy OK
Simen SørensenIK Grane Arendal Orientering247772

Annonser

IOF Eventor