Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Aust-Agder-karusellen løp 12

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Aust-Agder-karusellen løp 12
Arrangørorganisasjon: Froland IL
Dato: onsdag 2 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 63 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Thea Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225345

D2 C-nivå (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Tonje JohnsenØyestad IF allianse251365
Tanja RøskarIK Grane Arendal Orientering503506
Liv Cathrine SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering507620

D3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Laila Wiberg JohnsenØyestad IF allianse244682
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma246953
Ann Mari StudsrudHisøy OK98483

D4 A-nivå kort (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tina BoothKristiansand OK213740
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Marianne HaugeHisøy OK234915
Synnøve Emblem HolteGjerstad IL207909
Elin MollestadHisøy OK245764

D5 A-nivå lang (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417

H1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220

H3 B-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Rolf MikkelsenIL Imås510707
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860

H4 A-nivå kort (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Glenn Ager-WickIK Grane Arendal Orientering230599
Ole-Herman CappelenHisøy OK245774
Inge HaugeHisøy OK234810
Matthew JonesIK Grane Arendal Orientering506654
Trygve LølandBirkenes IL203291
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Finn PettersenGjerstad IL506798
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Espen SolheimIF Trauma509140
Bjørn StormoenBirkenes IL203396
Andreas SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering236794
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Odd UtstumoIK Grane Arendal Orientering503610
Thorbjørn VærpKristiansand OK507857

H5 A-nivå lang (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Einar EskiltHisøy OK245767
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Arild FlatenVegårshei IL217372
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Geir Jonny RingvollIK Grane Arendal Orientering192904
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Arne ThorstensenIF Trauma506782
Terje UrfjellIL Imås510986

N1 Nybegynner (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde AanonsenØyestad IF allianse251374
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Maline DuusIK Grane Arendal Orientering233518
Johan Francis EskiltHisøy OK
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Oda Haslekås SolheimIF Trauma
Ånon Haslekås SolheimIF Trauma
Simen SørensenIK Grane Arendal Orientering247772

Annonser

IOF Eventor