*** Instance-specific ***

Påmeldte deltakere til Aust-Agder-karusellen løp 7

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Aust-Agder-karusellen løp 7
Arrangørorganisasjon: IK Grane Arendal Orientering
Dato: onsdag 27 mai 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 99 påmeldte deltakere.

D1 Nybegynner (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren AanonsenØyestad IF allianse235228
Mariann BjørkliØyestad IF allianse197764
Hannah Broers DamsgaardHisøy OK223503
Ingrid Broers DamsgaardHisøy OK233687
Julia Broers DamsgaardHisøy OK233923
Maline DuusIK Grane Arendal Orientering233518
Kaia Eveline NilsenIK Grane Arendal Orientering247893
Anne RingvollIK Grane Arendal Orientering222687
Oda Haslekås SolheimIF Trauma
Frida Sæveraas JohansenHisøy OK
Helle Sæveraas JohansenHisøy OK

D2 C-nivå (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AanonsenØyestad IF allianse235229
Andrea Malene NilsenIK Grane Arendal Orientering248145
Vilde Haslekås SolheimIF Trauma246953
Anne Marit TøråIK Grane Arendal Orientering507725
Rikke WernersenØyestad IF allianse79937
Gerd YttervikHisøy OK245778

D3 B-nivå (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi JohansenHisøy OK
Therese NilsenIL Imås236001
Hannah Røskar ReedIK Grane Arendal Orientering193005
Ingrid RingvollIK Grane Arendal Orientering206523
Anne Karin StigemoIL Imås98007

D4 A-nivå kort (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Siri BjorvandBirkenes IL216806
Arnhild U. BråtenVegårshei IL507023
Inger Marie Broers DamsgaardHisøy OK211385
Marianne HaugeHisøy OK234915
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435
Janne ThygesenIK Grane Arendal Orientering77447
Wenche UlvshusIL Imås245731

D5 A-nivå lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Silje HaugeHisøy OK193045
Nora JohansenHisøy OK234806
Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering506655
Tuva Krafft MyhrenHisøy OK245768
Amalie RingvollIK Grane Arendal Orientering206417

H1 Nybegynner (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik Broers DamsgaardHisøy OK500400
Didrik GauslåFroland IL165563
Vemund HelsørFroland IL226220
Otto Johansen SmedsaasHisøy OK234912
Ånon Haslekås SolheimIF Trauma
Edvard VågsnesIK Grane Arendal Orientering507617
Wilhelm YriIK Grane Arendal Orientering248003

H3 B-nivå (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BenestadIK Grane Arendal Orientering222601
Erling Ekerholt SæveraasHisøy OK
Reidar GrøsleAustre Moland IL504525
Stein R. JensenLia IL236440
Henrik JonesIK Grane Arendal Orientering222602
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Nils-Henrik PedersenHisøy OK195860
Heine Johansen SmedsaasHisøy OK239126
Per Reidar SpielerIK Grane Arendal Orientering90192
Marius TobiassenIK Grane Arendal Orientering503931

H4 A-nivå kort (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jostein AlvestadWing OK503970
Jon BjørgumKristiansand OK209927
Øyvind BratlandIF Trauma505808
Kristen DalandIL Imås206510
Inge HaugeHisøy OK234810
Per Magne HoffHisøy OK234809
Rolf MikkelsenIL Imås211569
Einar Krafft MyhrenHisøy OK234804
Finn PettersenGjerstad IL506798
Kjell SandåkerIL Imås206403
Øyvin SimonsenIL Imås504631
Are SkindloIF Trauma203432
Inge SkjæveslandIF Trauma168617
Espen SolheimIF Trauma509140
Elias Vågsnes SælsbråtenIK Grane Arendal Orientering225130
Frode SørensenIK Grane Arendal Orientering206419
Kjell Walter SørensenIK Grane Arendal Orientering503611
Morten TobiassenIK Grane Arendal Orientering503933
Gunnar Dag TøråIK Grane Arendal Orientering506769
Sverre ValvikIK Grane Arendal Orientering507726
Jan Vidar WernersenØyestad IF allianse244801

H5 A-nivå lang (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir BråtenVegårshei IL245669
Stig DalsørenKristiansand OK229985
Steinar FjeldbergHisøy OK234913
Egil FossumIK Grane Arendal Orientering193466
Even FossumIK Grane Arendal Orientering206421
Magnus FossumIK Grane Arendal Orientering186064
Helge FossøyØyestad IF allianse246669
Øyvind HelsørFroland IL248551
Øystein KristoffersenIK Grane Arendal Orientering508918
Kristoffer Myhre KubberudKlubbløs
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434
Per Olav NærestadIF Trauma221105
Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering507052
Svein RoslandHope IL507704
Jan Arild RørvikIK Grane Arendal Orientering510678
Mads Henrik SandnesHope IL185545
Georg SmedsaasHisøy OK234912
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Arne ThorstensenIF Trauma506782
Henrik Andreas TømtIL Imås207732
Per Kristian TømtIL Imås206546
Terje UrfjellIL Imås510986
Anders VestølVegårshei IL509130
Ole Petter VestølVegårshei IL222073
Kristian VågsnesIK Grane Arendal Orientering192907

N1 Nybegynner (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde AanonsenØyestad IF allianse251374
Simen SørensenIK Grane Arendal Orientering247772

Annonser

IOF Eventor