Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Finale Ungdomsserien

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Finale Ungdomsserien
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 31 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

N-åpen (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Eira Bronebakk JohanssonHalden SK503361
Aisha Rostveit ElmiOK Moss228466
Aron Rostveit ElmiOK Moss242393
Thilie HaavaldsenHalden SK223684
Tobias HaldinHalden SK215121
Ivar HelgerudHalden SK217655
Ella Aune Rytter JakobsenOK Moss198016
Leith JarrarSarpsborg OL247933
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SK237786
Marion Lie RedalenOK Moss500221
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Frøya Melhus LipovojSarpsborg OL
Ada Misje-WoldFredrikstad SK247596
Sofie E. PaulsenSarpsborg OL
Eline PedersenOK Moss197136
Mia PedersenOK Moss217813
Theo PedersenOK Moss508195
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OL234506
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Maren SignebøenHalden SK
Henrik SletteFredrikstad SK247250
Aksel SolbergFredrikstad SK247862
Troy Victor StoksethHalden SK247500
Trym StrømbergFredrikstad SK502594
Annika Louise ThuveFredrikstad SK

D 9-10 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Amelia Aune BryneOK Moss242281
Emma Enger-OlsenFredrikstad SK247911
Nora Tofteberg FuruhattTrøsken IL242388
Hanna HaldinHalden SK511100
Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL507967
Elise Holm NedrebøOK Moss212686
Tora Marie KjerkreitTrøsken IL247284
Aurora Lucasen-PoppeFredrikstad SK247749
Julia OrudHalden SK247606
Olivia RoskifteOK Moss217795
Ella Mathilde ThuveFredrikstad SK248028

D 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK507946
India HaavaldsenHalden SK225047
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

D 13-14 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL507966
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Emma Aune JakobsenOK Moss208926
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK223703
Jenny SiggerudSarpsborg OL247938
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK512757
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200
Erle Elise WoldOK Moss212076

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Amalie LøkkebergFredrikstad SK212091
Emma Helene OlsenHalden SK212387
Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK212552
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17-20 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexandra AngvollFredrikstad SK212317
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Marieluise Schmitt GranHalden SK212683
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK510528
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281

H 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Håkon BryggenHalden SK242308
Pål-Steinar Pedersen KureSarpsborg OL248215
Tørris TukkensæterFredrikstad SK247490

H 11-12 (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Anders Rostveit ElmiOK Moss217748
Halvor Ek HedlundTrøsken IL202165
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Peder KjerkreitTrøsken IL248176
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL248181
Selmer LøkenOK Moss511805
Theodor Johannessen NilsenTrøsken IL247385
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756
Fredrik SignebøenHalden SK242426
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK512648
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Anders Hovgaard EisvangOK Moss197132
Fredrik Texmo GrønnSarpsborg OL234238
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Johan HaugstvedtIndre Østfold OK247088
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Peder BryggenHalden SK202091
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Christoffer GzylOK Moss242390
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Elias ThoresenHalden SK225482

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Peder HaugaardHalden SK203671
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Jakob TorgersenHalden SK204761

Ledsager (52)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro Helen AgnaltTrøsken IL
Caroline AhlSarpsborg OL
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Shire ElmiOK Moss
Anne Berit GudimIndre Østfold OK
Asle GudimIndre Østfold OK507773
Carina HaavaldsenHalden SK
Vendula HaldinHalden SK183672
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Anne Mari Agnalt HjelbakTrøsken IL
Thomas HjelbakTrøsken IL
Tonje HolmOK Moss201518
Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL502940
Per-Erik HoltFredrikstad SK
Susanna HonkanenFredrikstad SK
Ole IngesenSarpsborg OL510995
Erik Rytter JakobsenOK Moss
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK
Halvor KjerkreitTrøsken IL
Astrid Elisabeth KureSarpsborg OL145606
Terje LarsenHalden SK197853
Anders LundeSarpsborg OL
Øyvind LøkenOK Moss511806
Ole Johannes NedrebøOK Moss202989
Ida NordbyFredrikstad SK
Cathrine OrudHalden SK
Jon PedersenOK Moss
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Kim-Andre PettersenHalden SK
Øystein Ringstad KristiansenFredrikstad SK
Christine RingstadFredrikstad SK
Ellen Maria RingstadFredrikstad SK247146
Ingrid Johanne RingstadFredrikstad SK247764
Kristine RoskifteOK Moss500905
Thomas RoskifteOK Moss501165
Anita RostveitOK Moss253998
Marianne ScheeleFredrikstad SK223703
Arild SignebøenHalden SK
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
Britt Stine StrandFredrikstad SK211886
Hilde StrømbergFredrikstad SK212232
Espen SvaeSarpsborg OL144608
Silje Kristin ThuveFredrikstad SK
Brage TukkensæterFredrikstad SK
Emil WingstedtHalden SK208496
Jørgen Misje WoldFredrikstad SK247596

Sjåfør (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Pål BackstrømHalden SK
Glenn SletteKlubbløs
Heidi StoksethHalden SK197722
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Miguel ValeroHalden SK199387
Anja WingstedtHalden SK79290

H 10-20 Utvikling (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Linus BjørkeHalden SK224715
Oskar RoskifteOK Moss217691

D 10-20 Utvikling (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Hedda Johanne Slang sunsetvikHalden SK181980

Annonser

IOF Eventor