Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Kjoseløpet

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Kjoseløpet
Arrangørorganisasjon: Kjose IL
Dato: søndag 16 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 170 påmeldte deltakere.

N-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Mattis G. BrunbergBækkelagets SK82248
Magnus FrøydLarvik OK216928
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385
Mathias SundbyLarvik OK217029
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297
Anton WindvikSandefjord OK233725

D 11-12 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK511336
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK233853
Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL234142

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna GjestrudNotodden OL213371
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK248134
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Kine GulliksenBækkelagets SK506937

D 40- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Elin BjervaLarvik OK510312
Rikke Kristin GåsholtHedrum OL209848
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Siv WiersdalenPorsgrunn OL199541

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK510660

D 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Eli Tufte HanssenEiker OL208633
Grete Synnøve B HoviSkien OK502919
Aud KjemperudEiker OL508150
Inger NergaardStokke IL198006
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Elisabeth RødAndebu IL248506
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 70- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Berit GrosvoldEiker OL511469
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Sidsel SandelienHeming Orientering504527
Anne Karin StigemoIL Imås98007
Elisabeth UndstadLarvik OK245596
Gerd YttervikHisøy OK245778
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

D 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lise LevyLarvik OK181417

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937
Halvor GjestrudNotodden OL234488
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL94396
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK510316

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL217134
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver RingheimLarvik OK195549

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg EllilaStokke IL509148
Trond StrandbergLarvik OK204858
Jørn SundbyLarvik OK504453

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jesper FlogstadIL Hauken211217
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Torgrim GjestrudNotodden OL239079
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Steinar LandeBø OL227677
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Arne DirdalLarvik OK510338
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Helge GisholtOK Skeidi238122
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Morten HamreIL Hauken510409
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Øyvind HyllesethSkien OK248247
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Espen JohnsenHedrum OL182118
Kristian KihleRingerike OL236506
Petter LøeNotodden OL214544
Harald OmlandSkien OK507027
Gjermund RørenEiker OL254587
Per Einar StrømHedrum OL221210
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 60- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tov Arne BondalNotodden OL251097
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Olav FlogstadIL Hauken511300
Roy GjerdingOK Moss504397
Arve GlittumOK Skeidi509551
Inge GlittumOK Skeidi510625
Per Chr. HagenBø OL227680
Harald HoviSkien OK239501
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn4129375
Per Dag NordkveldeHedrum OL187249
Espen RaastadSkien OK211809
Sveinung RekaaNotodden OL505373
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595

H 70- (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Odd AureDrangedal OL89873
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Ronald BjervaDrangedal OL238049
Helge FossheimHedrum OL187289
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Ragnar HillestadLardal OL502481
Alf Johan HjelmtvedtEiker OL501244
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Roar LøkenSandefjord OK238017
Widar Taxth LølandHisøy OK245776
Martin NaufHedrum OL182122
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Bjørn SandelienHeming Orientering244787
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn187215
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Helge HalvorsenLarvik OK187324
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Harald LundhaugOK Moss201916
Reppesgård MagnarHedrum OL203598
Harald WibyeOK Moss205396

Åpen N 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

Åpen C 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645

Åpen C 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Astrid LundeDrangedal OL511833
May NordkveldeHedrum OL187231
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK233654

Åpen B 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL114852
Elin BordøyHedrum OL187285
Kenneth DybvikStokke IL224085
Morten Fredheim SolbergSandefjord OK223983
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Kjetil KløvstadSandefjord OK206561
Celine Vik OlsenLarvik OK510313
Rita RaastadSkien OK502126
Ingrid Anne RosshaugPorsgrunn OL80720
Jon SimonsenSandefjord OK223906
Alexandra WennerstrandPorsgrunn OL507047

Åpen A-kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK224075
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Tobias KristensenNTNUI510992
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

Åpen A-lang (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse KløvstadSandefjord OK480139

Annonser

IOF Eventor