Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Sandefjord Skogs-race

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Sandefjord Skogs-race
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: søndag 21 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 180 påmeldte deltakere.

N-åpen (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Christopher David EriksenLarvik OK4114864
Nelly Bjerke EvensenSandefjord OK4127445
Emily Kjær HaugbergFossum IF
Thomas Kjær HaugbergFossum IF
Elise Nauf BorgersenHedrum OL
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL
Henny Holtan SanderudLillomarka OL3884327
Ine StokkenesLarvik OK
Mathias SundbyLarvik OK4118030
Anton WindvikSandefjord OK

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henriette Holtedahl SimonsenSandefjord OK

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde Ekeberg FliidSkien OK211734

C-åpen 10-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK
Marcus WindvikSandefjord OK

C-åpen 17- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Heidi EriksenLarvik OK4114898
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn
Hanne GjevikSkien OK
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL2049
Anne Melsom BjerkeStokke IL
Erlend RaastadSkien OK
Anne Elizabeth SimonsenSandefjord OK
Hanne VilkeStokke IL
Elisabeth WindvikSandefjord OK

B-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn
Martin DybvikStokke IL195896

B-åpen 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian BangåsBotne SK4114245
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Knut GjoneSandefjord OK4127593
Torstein LyeLarvik OK4117743
Celine Vik OlsenLarvik OK4119251
Katrine van RaaijHedrum OL
Audun SanderudLillomarka OL4094363
Jon SimonsenSandefjord OK
Anders WindvikSandefjord OK
Mie ZagarLarvik OK4120630

AK-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL224085
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK4127411
Morten Fredheim SolbergSandefjord OK
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK
Åsne Gjelstad RebårdSandefjord OK4127296
Hilde KløvstadSandefjord OK4126876
Eelco van RaaijHedrum OL
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK4127478
Ida Berge GjellestadNydalens SK4033171
Ingrid Strøm JuliussenSandefjord OK

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK3671658
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn
Maren Sofie FremstadLarvik OK3822533
Daniella GjoneSandefjord OK4127528
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK
Vilde Aakre LeistadSkien OK
Annika van RaaijHedrum OL4052015
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2030
Pernille ZagarLarvik OK4118626

D 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Agathe BrathagenLarvik OK3811999
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Iril RingheimLarvik OK4119038

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL
Elin BjervaLarvik OK4117727
Maria Gammelsæter MehammerPorsgrunn OL2002
Stefani PopovaHadeland OL3915915

D 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK
Anja Berge GjellestadNydalens SK4032173
Lene LoftesnesOL Tønsberg og omegn4060984
Karina Nordrum StokkenesLarvik OK4119913
Gunn Elin RudiHadeland OL3644499
Ingrid UndstadLarvik OK4119335
Siv WiersdalenPorsgrunn OL2039

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Berit BredholtSandefjord OK4127288
Aud Ellen BrevikSturla, IF4117495
Toril KorsvikStokke IL
Rita RaastadSkien OK
Tiri RebårdSandefjord OK4127353

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Marie WiigPorsgrunn OL2027

D 65- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL
Inger NergaardStokke IL3906963
Elisabeth RødAndebu IL3673316

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL
Gerd LangsethLarvik OK4119160
Elisabeth UndstadLarvik OK4118501

D 75- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK
Eli KlovningPorsgrunn OL4118774
Sidsel SandelienHeming Orientering3984200
Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb4122750
Hjørdis ØvreåsBotne SK4122222

H 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Casper Velstadbråten BangåsBotne SK4114583
Eirik EliassenSandefjord OK
Balder Solberg FredheimSandefjord OK

H 11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theo Solberg FredheimSandefjord OK
Sindre FurlandSandefjord OK4106001
Christian Berge GjellestadNydalens SK4031829
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Nikolai TesloHadeland OL3883063

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Niclas GunnerødStokke IL
Kristian Kaupang LyeLarvik OK4117552
Thomas MyhreSkien OK234052
Gaute NysæterSkien OK
Magnus SigurdssonStokke IL509124

H 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4057857
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken3880002
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2029

H 17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK4057451
Ludvig JohnsenHedrum OL4049177
Tobias KristensenNTNUI4092102
Eirik RavnanStokke IL
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken
Asgeir FremstadLarvik OK4098364
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Sturle FurlandSandefjord OK
Bernt GjellestadNydalens SK
Simen Kjær HaugbergFossum IF
Sigurd HoltskogSkien OK
Erik JuliussenSandefjord OK
Gisle NysæterSkien OK3586088
Jørn SundbyLarvik OK4117008
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2028

H 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL
Arne DirdalLarvik OK4121307
Snorre FrydenlundSturla, IF4117503
Helge GisholtOK Skeidi3983079
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn4116844
Morten HamreIL Hauken
Anders Kristian HoltHedrum OL3867850
Øyvind HyllesethSkien OK
Espen JohnsenHedrum OL4120358
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK4127254
Tom KristensenLarvik OK4117537
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn
Jostein MehammerPorsgrunn OL2042
Per Einar StrømHedrum OL

H 60- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roy GjerdingOK Moss3971561
Arve GlittumOK Skeidi4124327
Inge GlittumOK Skeidi4116869
Trond HegnaAsker Skiklubb4125571
Kjetil KløvstadSandefjord OK4126892
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL2033
Espen RaastadSkien OK

H 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL
Hugo A. ChristensenNotodden OL
Sigbjørn MyhreAndebu IL3673530
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Torgeir StrandhagenRøyken OL4116521
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086

H 70- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL3673274
Helge FossheimHedrum OL4121232
Rolf GjølbergLarvik OK4118568
Kay JørgensenPorsgrunn OL2050
Runar KittilsenStokke IL509136
Martin NaufHedrum OL
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK4117230
Jiri UrvalekPorsgrunn OL2015

H 75- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK4116703
Frank EliassenSandefjord OK
Bjørn Willy HansenSandefjord OK
Ragnar HillestadLardal OL4115457
Magne KlovningPorsgrunn OL4119103
Roar LøkenSandefjord OK4127486
Bjørn SandelienHeming Orientering3886496
Magnar ØvreåsBotne SK4124921

H 80- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK4117875
Oddvar GjelstadSandefjord OK
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb4122594
Helge HalvorsenLarvik OK4116695
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn
Steinar RuudKonnerud IL

Annonser

IOF Eventor