Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tunevannet Rundt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tunevannet Rundt
Arrangørorganisasjon: Sarpsborg OL
Dato: søndag 20 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 119 påmeldte deltakere.

N-åpen (2km) (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL234067
Kristian Nyaas AspevollTrøsken IL248193
Emma BøeVarteig OL252358
Aisha Rostveit ElmiOK Moss228466
Aron Rostveit ElmiOK Moss242393
Milli EspenesVarteig OL242367
Eldar HelgerudHalden SK505183
Ivar HelgerudHalden SK217655
Julian IlievHalden SK152519
Stian IlievHalden SK141052
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Eline PedersenOK Moss197136
Mia PedersenOK Moss217813
Theo PedersenOK Moss508195
Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OL
Henriette Sælid LarsenVarteig OL242494
Malene Sælid LarsenVarteig OL242461
Jakob Torp SælidVarteig OL242490
Nikolai Torp SælidVarteig OL242491

D/H17- (12 km) (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune BlågestadIndre Østfold OK187067
Peter CarlsenSturla, IF207695
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Iliana IlievaHalden SK506699
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993
Olav LundanesHalden SK513000
Anna UlvensøenNydalens SK507856
Emil WingstedtHalden SK208496

D/H-16 (8 km) (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Kevin RommetvedtRaumar Orientering212663
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D/H17- (8 km) (27)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022
Tor Ragnar AndersenHalden SK227519
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Espen BekhusFredrikstad SK182139
Børge BrenåsVarteig OL195673
Dag BrenåsVarteig OL504028
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK510615
Birgitte HusebyeFredrikstad SK212588
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Arne KildalVestre Akers SK505778
Donatas KontautasOK Moss503666
Anders LundeVarteig OL234506
Egon LundsrudOK Moss508248
Øyvind LøkenOK Moss511806
Arnfinn MoeFredrikstad SK501169
Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering229646
Per OsenVestre Akers SK508236
Anne Elisabeth RamtvedtSarpsborg OL206028
Olav Halvorsen SikkelandVarteig OL241718
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Lea TaraldsvikVarteig OL234441
Live ØstvoldHeming Orientering181518
Tormod ØvergaardVestre Akers SK510333
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

D/H17- (5 km) (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AndersenVarteig OL165515
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Steinar AndersenVarteig OL234534
Bodil BerbyTrøsken IL202066
Øivind BergetSarpsborg OL83070
Ina BlågestadIndre Østfold OK214985
Ingvar BraatenModum OL510765
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Andreas ForsVarteig OL234501
Roy GjerdingOK Moss504397
Bjørn Ketil HansenVarteig OL191644
Tonje HolmOK Moss201518
Ole Andreas JohansenVarteig OL215049
Bente Fosser LundsrudOK Moss510666
Marianne LøkenOK Moss505784
Astrid Lier RømuldIndre Østfold OK
Christian SchiveNydalens SK207789
Christopher SchiveOK Moss207790
Morten SeljehammerVarteig OL242493
Britt Stine StrandFredrikstad SK211886
Miguel ValeroHalden SK242413
Anja WingstedtHalden SK79290
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

D/H-16 (5 km) (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D/H17- (3,5km) (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Brenne AndersenVarteig OL242498
Ingvild Brenne AndersenVarteig OL234498
Elsie BrenneVarteig OL222551
Gunnar G BrænneSarpsborg OL
Per Olaf KlemsdalVarteig OL186140
Stian LillegårdLillomarka OL198793
Synne SiggerudSarpsborg OL248297

D/H-16 (3,5 km) (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Anders Rostveit ElmiOK Moss250511
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871
Selmer LøkenOK Moss511805
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Jenny SiggerudSarpsborg OL247938
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL144608
Ville Emil WingstedtHalden SK181249
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

Sjåfør (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun AspevollTrøsken IL
Bodil HelgerudHalden SK
Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL502940
Thea MartinsenModum OL66108
Jon Roar OddenSarpsborg OL145181
Jon PedersenOK Moss500221

Annonser

IOF Eventor