Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM stafett Akershus, Oslo og Østfold

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjonSkjul lagoppstillinger

Arrangementets navn: KM stafett Akershus, Oslo og Østfold
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: lørdag 5 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte lag.

D 13-16 (11)

NavnLagoppstilling
Fossum IF 1
1Heidi Kristina Sebjørnsen503394
2Ragnhild Blom-Hagen212325
3Kathinka Zahl Hagen504706
Fredrikstad SK 1
1Jenny Danevad193091
2Marte Hox Brynildsen202093
 Hedvig Scheele Søyland223703
3Emma Sofie Steinsland212552
Halden SK 1
1Sigrid Schmitt Gran213211
2Inger Anne Svendsby Braarud512757
 Åse Valero Kjerkreit224951
 Minna Sofie Wingstedt200200
3Emma Helene Olsen212387
Nydalens SK 1
1Eira Skaarer Wiklund203119
2Inga Skaarer Wiklund511747
3Maja Mo Hjelseth224289
Nydalens SK 2
1Hanne Wærp Hauge213631
2Inka M. Boldingh Debernard224854
3Marie Saugestad501013
OK Moss 1
1Erika Lind-Larsen212454
2Emma Aune Jakobsen198018
3Julie Sophie Wold213225
Oppsal Orientering 1
1Mari Kalleson206250
2Åse Lurås223907
 Synne Nordby Hvenekilde507087
3Tale Nordby Hvenekilde506980
Raumar Orientering 1
1Oline Soma Slåstad223850
2Ragnhild F. Næss213407
3Live Arntzen189841
Trøsken IL 1
1Ingrid Pedersen Holmskau507555
2Ingrid Agnalt Hjelbak507966
 Helene Langvik Stang202170
3Marte Lillegraven Langsæter181682
Tyrving IL 1
1Kaja Peikli507649
2Vida Helland-Hansen511344
3Linnea Holst512057
Tyrving IL 2
1Kajsa Meyer Larsson211364
2Mille Baastad Berg211509
3Eileen Bjanes508807

H 13-16 (17)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Mikael Birkelund507449
2Astrid Ytterbø507040
 Elias Andenæs510466
3Vilmer Nyberg225016
Bækkelagets SK 1
1Jonas Fenne Ingierd508129
2Aksel Eide204533
3Markus Hirsch212251
Fossum IF 1
1Eirik Vie Strisland510429
2Sindre Vie Strisland510322
3Philip Lehmann Romøren211812
Fossum IF 2
1Børge Nilsen Berg71838
2Magnus Flydal Jenstad212370
 Henrik Elias Sebjørnsen213257
3Erlend Sommerhein204608
Fredrikstad SK 1
1Syver Strand Gulbrandsen510529
2Audun Nordby507056
 Eivind Imrik502229
3Emil Husebye Aamodt511409
Halden SK 1
1Herman Lien Backstrøm506223
2Sebastian Bøhn-Bryntesen212202
3Elias Mosebekk224855
IL Koll 1
1Johannes Salvesen-Lunde248115
2Jonas Hicken247817
 Anders Næss-Ulseth503659
3Tobias Tronbøl Lium511807
Lillomarka OL 1
1Torbjørn Lundeby233680
2Jonathan Woodhouse186263
 Rasmus D. Eastwood186273
 Håkon Bogason201440
3Vebjørn Emil Blindheim224431
Lillomarka OL 2
1
2
3
Måren OK / Nordre Follo Orientering / Ås-NMBU Orientering 1
1Henrik Harstad221353
2Benjamin Buhler204774
3Gunnar Bjerva4118121
Nydalens SK 1
1Axel Aalde210600
2Per Noah Sommerhein203005
3Martin Størmer-Antonsen204746
Nydalens SK 2
1Sigurd Størmer-Antonsen191587
2Max Skjerpen Huseby213708
3Vetle Frydenlund Norling181932
OK Moss 1
1Alfred Bjørnerød504585
2Birk Breimo212377
 Brage Kristiansen176192
 Christoffer Gzyl217770
3Sebastian Blomfeldt Unnerud511856
Oppsal Orientering 1
1Ask Olaussen231284
2Sondre Olaussen225060
3Sigurd Rødnes506918
Oppsal Orientering 2
1Christoffer Ånensen246440
2Sigurd Hobøl212542
3Jakob A. Gjedebo217720
Raumar Orientering 1
1Kevin Rommetvedt212663
2Erik Dehli Saxhaug211710
 Even Engh213652
3Gjermund Taje Skeie225512
Sarpsborg OL / Trøsken IL / Varteig OL 1
1Henrik Julian Fontes Aarbu185942
2Sigrid Hauge228373
3Mathias Pedersen Holmskau506568

D 11-12 (3)

NavnLagoppstilling
Fredrikstad SK 1
1Ingrid Sofie Hox Brynildsen212303
2Malin Husebye Aamodt511408
 Vilma Danevad211491
 Betina Arnesen229692
Heming Orientering 1
1Henni Hattestad Kristensen233834
2Astrid Reusch194470
OK Moss 1
1Tuva Fosser Lundsrud507871
2Sofie Holm Nedrebø202986

H 11-12 (4)

NavnLagoppstilling
Halden SK 1
1Ville Emil Wingstedt181249
2Fredrik Signebøen242426
 Johan Fredrik Svendsby Braarud198798
Heming Orientering 1
1Sigurd Øvrebø Myrvold152350
2Frode Wallberg205402
OK Moss 1
1Anders Rostveit Elmi217748
 Trym Breimo217677
2Selmer Løken511805
 Oskar Roskifte217691
Trøsken IL 1
1Håkon Lillegraven Langsæter181681
 Theodor Johannessen Nilsen247385
2Sander Agnalt Heggenes202071
 Halvor Ek Hedlund202165

D 17- (12)

NavnLagoppstilling
Fet OL 1
1Ragnhild Mathea Helmersen201888
2Julie Berntzen225581
3Randi Høilund213223
Fossum IF 1
1Victoria Hæstad Bjørnstad509311
2Gunvor Hov Høydal201520
3Lucie Størmer511842
Fredrikstad SK 1
1Hanna Fiskum Nordbrøden507037
2Catherine Taylor49330
3Marianne Andersen509422
Halden SK 1
1Iliana Ilieva506699
2Bodil Helgerud505183
3Jo Shepherd506930
Halden SK 2
1Ida Marie Næss Bjørgul509300
2Vendula Haldin183672
3Ingrid Kronborg Bronebakk62771
Halden SK 3
1Svetlana Mironova511334
2Karianne Hauge501218
3Ane Sofie Næss Bjørgul507610
Lillomarka OL / Raumar Orientering 2
1Ingrid Blindheim187075
2Pernille Sønsterudbråten189018
3Ingvild Brekke507077
Nydalens SK 1
1Mariann Ulvestad238119
2Elise Wærp Hauge194109
3Siri Ulvestad504622
Nydalens SK 2
1Marit Rønning Skoglund177536
2Marianne Dæhli221273
3Ingrid Disch Løset192379
Raumar Orientering 1
1
2
3
Tyrving IL 1
1Marion Aebi506920
2Mathilde Rundhaug211476
3Eline Drage500308
Ås-NMBU Orientering 1
1Kaja Winsnes Nordhagen251369
2Kristine Ausen184487
3Rannveig Winsnes Nordhagen91574

H 17- (23)

NavnLagoppstilling
Asker Skiklubb 1
1Sondre Ytterbø508099
2
3
Fossum IF 1
1Emil Ahlbäck500294
2Sondre Zahl Hagen509131
3Birk Felland Sætnan225464
Fredrikstad SK 1
1Espen Nordbrøden Fiskum187227
2Sindre Østhagen250476
3Håvard Wedege507607
Fredrikstad SK 2
1Espen Danevad79095
2Anders Brynildsen202087
3Dyre Martin Gulbrandsen510615
Halden SK 1
1Thomas Natvig Årstad500258
2Markus Holter222454
3Olav Lundanes509555
Halden SK 2
1Emil Wingstedt208496
2Tore Sandvik505270
3Mats Haldin215121
Halden SK 3
1Andreas Johansson503361
2Sigurd Saxe Sandvik213361
3Jakob Torgersen204761
Halden SK 4
1Peder Haugaard203671
2Jonathan Eylertsen203416
3
Heming Orientering 1
1Kristian Østermann511822
2August Syrdal Øen501505
3Magnus Eide-Fredriksen509580
IL Koll 1
1Audun Bjerkreim Nilsen227448
2Bo Engdahl223521
3Jarl Magnus Berge227062
Indre Østfold OK 1
1Bjørn Erik Glomsrud216927
2Thomas Bedin511790
3Håkon Gjerde237996
Lillomarka OL 1
1Elias Skjolden Sørensen186896
2Steinar Kollerud198836
3Andrine Benjaminsen509633
Lillomarka OL 2
1Mathias Pedersen Vold185832
2Mathias Benjaminsen186884
3Didrik Bredesen245299
Nydalens SK 1
1Isak Jonsson502695
2Anders Vister209926
3Jon Aukrust Osmoen500301
Nydalens SK 2
1Gaute Friestad504430
2Kornelius Kriszat-Løvfald501270
3Alan Cherry511558
Nydalens SK 3
1Andreas G. Polden204632
2Vegard Blomseth Johnsen250993
3Eirik Kamstrup Hovind200010
Nydalens SK 4
1Henrik Eijsink503558
2Kasper Bakken Ulseth507063
3Sverre Turter Sandvold511306
Nydalens SK 5
1Petter Marki Erichsen197823
2Anders Håvard Larsen186126
3Gaute Bergan502486
OK Moss 1
1Donatas Kontautas503666
2Adam Kristiansen502914
3Thomas Tubbehaugen222453
Oppsal Orientering 1
1
2
3
Tyrving IL 1
1Daniel Roos508563
2Olle Boström165079
3Håkon Jarvis Westergård502887
Tyrving IL 2
1Karl Fremstad211281
2Erik Thorsson200904
3Lukas Peterson192648
Ås-NMBU Orientering 1
1Nils Tveite221212
2Jostein Svaland Dale509905
3Ivar Aukrust Osmoen199444

Annonser

IOF Eventor