Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Høstgampen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Høstgampen
Arrangørorganisasjon: Hedrum OL
Dato: søndag 20 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 127 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathilde Sørsdal IdlandAndebu IL241639
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn221338
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn251368
Elise Nauf BorgersenHedrum OL221398
Fredrik Nauf BorgersenHedrum OL221385

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin DybvikStokke IL511794
Diderik Rønning BøeSandefjord OK213701

C-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321

B-åpen 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Kenneth DybvikStokke IL224085
Rita RaastadSkien OK502126
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Eli SæterdalSkien OK187091

AL-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje RasmussenOL Tønsberg og omegn509155
Jannicke ØdegårdOL Tønsberg og omegn184066

D 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eira Bronebakk JohanssonHalden SK224738
Emma ÅsheimerOL Tønsberg og omegn241741

D 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Ragnhild Sørsdal IdlandAndebu IL234857

D 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Vilde Aakre LeistadSkien OK248134
Annika van RaaijHedrum OL187291

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Ingrid Kronborg BronebakkHalden SK62771
Pernille Nauf BorgersenHedrum OL203284

D 40- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Hege GunnerødIL GeoForm504675

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK208739
Aud Ellen BrevikSturla, IF505392
Tone Sølie LysnesHedrum OL510751
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Tone StoklandSandefjord OK250612

D 60- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Inger NergaardStokke IL198006
Anne-Berit RasmussenOL Tønsberg og omegn502427
Elisabeth RødAndebu IL248506
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Turid ØdegårdOL Tønsberg og omegn502478

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK241905
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Joel Bronebakk JohanssonHalden SK500290
Lars Sørsdal IdlandAndebu IL235825

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander DybvikStokke IL94396
Sindre FurlandSandefjord OK510316

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL511786
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
Niclas GunnerødStokke IL509334
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Gaute NysæterSkien OK253950
Magnus SigurdssonStokke IL509124

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Henrik R HoltHedrum OL186936
Viljan van RaaijHedrum OL187320

H 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg EllilaStokke IL509148
Andreas JohanssonHalden SK503361
Ludvig JohnsenHedrum OL203443

H 40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atle BorgersenHedrum OL203672
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Jesper FlogstadIL Hauken511299
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Helge GisholtOK Skeidi238122
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Einar IdlandAndebu IL234851
Einar KlavenesSandefjord OK199378
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Gisle NysæterSkien OK217460
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 50- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Trond FossSandefjord OK205484
Espen JohnsenHedrum OL510744
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK241789
Bjørn Richard KirsteSkien OK197296
Arne KristensenStokke IL224336
Frode RobertsenStokke IL507859
Jon SkriubakkenPorsgrunn OL502929
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 60- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Tov Arne BondalNotodden OL251097
Jan BøhleOL Trollo221216
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Arve GlittumOK Skeidi509551
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Espen RaastadSkien OK211809
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 70- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking510993
Elling AakreAndebu IL236004
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Helge FossheimHedrum OL4121232
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Bjørn Willy HansenSandefjord OK238019
Ove Gunnar JacobsenStokke IL231205
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Hogne KjæråsAndebu IL411362
Magne KlovningPorsgrunn OL229517
Arne KristensenStokke IL211333
Roar LøkenSandefjord OK238017
Martin NaufHedrum OL182122
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 80- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn4130241
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Bjørn GunnerødAsker Skiklubb501122
Helge HalvorsenLarvik OK215593
Knut JacobsenSandefjord TIF89499
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Tore S. RasmussenTIF Viking207341
Magnar ReppesgårdHedrum OL203598
Steinar RuudKonnerud IL511475

Annonser

IOF Eventor