Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsserien løp 5

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsserien løp 5
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: lørdag 19 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 106 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Elizabeth Fontes AarbuVarteig OL234067
Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL242405
Tobias HaldinHalden SK215121
Signe KjerkreitTrøsken IL247281
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Ada Misje-WoldFredrikstad SK247596
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Henrik SletteFredrikstad SK247250
Aksel SolbergFredrikstad SK247862
Troy Victor StoksethHalden SK247500
Trym StrømbergFredrikstad SK502594

D9-10 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amelia Aune BryneOK Moss208926
Marte Julie FremstadIndre Østfold OK234766
Hanna HaldinHalden SK511100
Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL507967
Elise Holm NedrebøOK Moss202989
Julia OrudHalden SK247606

H9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håkon BryggenHalden SK242308
Leith JarrarSarpsborg OL247933
Pål-Steinar Pedersen KureSarpsborg OL248215
Tørris TukkensæterFredrikstad SK247490

D11-12 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Nora Sofie FremstadIndre Østfold OK229694
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Mina KarlsrudIndre Østfold OK510732
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

H11-12 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL202071
Peder KjerkreitTrøsken IL248176
Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL248181
Selmer LøkenOK Moss511805
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Sondre StrømbergFredrikstad SK504385
Johan Fredrik Svendsby BraarudHalden SK512648

D13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL507966
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK512757
Erle Elise WoldOK Moss212076

H13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Johan HaugstvedtIndre Østfold OK234693
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Eivind ImrikFredrikstad SK250708
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Sverre SandvikHalden SK213208
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

D15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Erika Lind-LarsenOK Moss212454

H15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK212202
Sivert FinstadFredrikstad SK223506
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Elias MosebekkHalden SK224855

D10-20 Utvikling (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Marie JenssenHalden SK211969
Hedda Johanne Slang-SundsetvikHalden SK181980

Ledsager (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bent Olav AamodtFredrikstad SK239022
Bjørn AarbuVarteig OL185937
Gro Helen AgnaltTrøsken IL
Caroline AhlSarpsborg OL
Margrete BjøntegaardKlubbløs
Morten BreimoOK Moss224630
Charlotte Aune BryneOK Moss
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Fredrik DelåsHalden SK177281
Geir FinstadFredrikstad SK
Henrik FremstadIndre Østfold OK
Vendula HaldinHalden SK
Anne Mari Agnalt HjelbakTrøsken IL
Thomas HjelbakTrøsken IL
Tonje HolmOK Moss201518
Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL502940
Per-Erik HoltFredrikstad SK
Birgitte HusebyeFredrikstad SK212588
Erik Rytter JakobsenOK Moss
Halvor KjerkreitTrøsken IL
Astrid Elisabeth KureSarpsborg OL145606
Anders LundeSarpsborg OL
Egon LundsrudOK Moss508248
Øyvind LøkenOK Moss511806
Ida NordbyFredrikstad SK
Cathrine OrudHalden SK
Nina Bianca PedersenSarpsborg OL205978
Christine RingstadFredrikstad SK
Glenn SletteKlubbløs
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
Heidi StoksethHalden SK197722
Øyvind StoksethHalden SK501487
Carl Christian StrømbergFredrikstad SK504386
Espen SvaeSarpsborg OL504396
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460
Brage TukkensæterFredrikstad SK
Miguel ValeroHalden SK199387
Hanne WoldOK Moss
Jørgen Misje WoldFredrikstad SK247596

Annonser

IOF Eventor