Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ungdomsløp

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ungdomsløp
Arrangørorganisasjon: Freidig
Dato: torsdag 4 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 94 påmeldte deltakere.

D 11-12 (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eva AmundsenFreidig224365
Alice Skovholt BonnemaireFreidig206047
Eira Forsbak AsplemFreidig233799
Guro HaalandWing OK223822
Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg234030
Emma ImslandWing OK223827
Erle Heksem KjellåsOL Trollelg214383
Ida Grønvik KvalenFreidig248245
Vilde Nordgård LeirenByåsen IL212120
Sanna Midling RøkkeFreidig
Eirill Hagelid NorheimFreidig224967
Hanna Othea Raanes-FjelnsethFreidig506702
Malin RianStjørdals-Blink Orientering234085
Maia Ruano StrandWing OK223613
Tuva Holck SandbergWing OK223614
Lina SandquistOL Trollelg234481
Maja Sjøgren CarlsenFreidig228467
Hedda SæbøNidarøst OK224259
Agnes Wullum-VestadWing OK234525

D 13-14 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Annika Lund EikremFreidig253057
Nora HalvorsenFreidig206044
Anna Emilie LonaWing OK223821
Juni Hagelid NorheimFreidig225085
Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering234331
Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering187186
Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering224966
Ine Bohnhorst TegdanFreidig225393
Ingrid Wollan BenumByåsen IL212159
Marie Wollan BenumByåsen IL212641

D 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marita AskeFreidig3939360, 233868
Åsa BullByåsen IL228488
Sigrid HaugskottOL Trollelg216833, 3807625
Tora KittilsenFreidig207404, 3728110
Una KittilsenFreidig206519, 3729365
Malin Nordgård LeirenByåsen IL212099
Solveig Louise NissenFreidig211745, 3736956
Anna Aurora NolteFreidig224051, 3985470
Lina Storler SnøfuglFreidig206033, 3938743
Mathea Spets StorhovFreidig182074, 4044210
Vilde Talgø-KristiansenFreidig212780
Hannah TyvoldByåsen IL247426
Maria Strømdal WikFreidig508554, 3783719

H 11-12 (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Torstein AamByåsen IL233794
Torvin Bergh-HansenByåsen IL191299
Martin Randli EldenFreidig247436
Erlend GrønliFreidig225465
Mathias Tvete MartinsenByåsen IL247307
Sindre MohusWing OK228085
Olav MoxnessByåsen IL247318
Sivert MørchEmblem IL233751
Emil Aleksander NolteFreidig502989
Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering234092
Petter SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering224950
Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering203343
Sondre StensethByåsen IL228548
Dagfinn StenvikByåsen IL225310
Vegard SundalByåsen IL247309
Ole Ulseth SylteFreidig206049
Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering224090
Sigve Bohnhorst TegdanFreidig247333
Sindre Uthus GuldsethByåsen IL233867
Kristian Wollan BenumByåsen IL201910

H 13-14 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL225572
Sivert FolgerøFreidig203579
Hallvard HellevikFreidig180307
Sofus H LindWing OK213348
Alf Petter LynumFreidig186849
Anders Berge MjølhusOL Trollelg191259
Aslak MoxnessByåsen IL233818
Ludvik Storler SnøfuglFreidig206034
Johannes StordalByåsen IL225321
Sivert Sæther LevinFreidig224366
Jakob Jøsang WithWing OK223650

H 15-16 (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen AuneByåsen IL229714, 3903382
Emil GrønliFreidig211762, 3905791
Magne GuttvikWing OK213289
Tristan HalvorsenFreidig504441
Sverre HellevikFreidig224471
Emil Reinertsen LeroyerFreidig233777, 3824679
Tord RomundstadNidarøst OK4042271, 213734
Ådne StordalByåsen IL225177
Vegard Lereim StorliFreidig3733698, 511809
Kristoffer Strømdal WikFreidig509435, 3784378
Herman Bruchmüller SundtByåsen IL228494
Iver Dalsaune ThunFreidig247417, 4044731
Aksel VikenByåsen IL506765

N2-åpen 11-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK213648
Maya El DeekNidarøst OK233706
Imre Leander GangauneWing OK223702
Ella Horvik KvaaleFreidig248123
Elias PigottFreidig

C-åpen 11-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna Heksem LeraandOL Trollelg223826
Mari UlebergWing OK247239

B-åpen 13-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lukas Sæther PigottFreidig4098463

Annonser

IOF Eventor