Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2020 - Finale

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Finale
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: fredag 16 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 219 påmeldte deltakere.

A - Legendar (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil AhlbäckFossum IF3884384
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Brynjar Larssen BakkenNydalens SK
Gaute BerganNydalens SK4042909
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Alan CherryNydalens SK3860467
Sindre Østgulen DeiszNydalens SK3623501
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Bjørn EkebergTyrving IL4042651
Petter Marki ErichsenNydalens SK3625100
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Karl FremstadTyrving IL3975901
Gaute FriestadNydalens SK3608957
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Endre Mar HårstadKlubbløs
Haakon IngvaldsenNittedal OL4136222
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Magne JutulstadBækkelagets SK
Esten KorenNydalens SK4024444
Jegor KostylevIFK Mora OK
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Olav LundanesHalden SK4043444
Torgeir NørbechTyrving IL3982253
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering3620804
Daniel RoosTyrving IL4056198
Nicolas SimoninBækkelagets SK
Torkil Eide SolstadTyrving IL
Johan SvedbergHeming Orientering3809118
John Kasper SvergjaNydalens SK
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Anders TiltnesTyrving IL
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855

B - Ola (31)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4134573
Dag AalvikNydalens SK197410
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Lasse ArnesenHeming Orientering4108973
Mathias BenjaminsenLillomarka OL4133237
Jarl Magnus BergeIL Koll4133344
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Olav EideBækkelagets SK4135307
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Eivind HoffTyrving IL3948957
Steinar KollerudLillomarka OL3984390
Kristoffer NeslandTyrving IL
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering4138442
Ola Marius PedersenOppsal Orientering4143277
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering4039111
Øystein PettersenNydalens SK4046462
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Eirik Svergja RustadBækkelagets SK
Rune RystadNydalens SK4126736
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb3807849
Lars-Christian UngerNydalens SK3846524

C - Lokal (89)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK4041760
Lars-Ivar AarsethNydalens SK3885316
Mari AarsethNydalens SK3979366
Even Angell-PetersenNydalens SK4136289
Eli AspelundNydalens SK4133203
Harald AulieIL Koll4112421
Frode BakkehøiØstmarka OK4130340
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Bjørn BendiktsenModum OL
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Georg A. BuggeKlubbløs4125308
Tormod BøeVBIL4042628
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Kjetil EspedalNydalens SK4135315
Trude FixdalIL Koll4116026
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Einar GisholtFossum IF4040515
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Runar HafskjoldNydalens SK4041885
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Dag HauglandØstmarka OK41340003
Øyvind HauglandPrivat3927738
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL3959723
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Geir Henrik HirschIF Trauma3996287
Markus HirschBækkelagets SK3809324
Nils-Erik HirschTyrving IL
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Anton HäggströmIL GeoForm4122230
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Harald IweIL GeoForm3947454
Hans JevanordFossum IF4124657
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Asgeir LiumFet OL4041026
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Einar LunøeNydalens SK4042925
Espen LunøeNydalens SK4133906
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK4090791
Arne Johannes LøkkenNTNUI4139218
Ove MartinsenHauketo IF4057972
Martin Ekholt McAdamKlubbløs4121679
Johan MyglandIL GeoForm4116430
Peder NatvigIL Koll4037990
Bengt NiklassonNydalens SK3981990
Trond K NylandNydalens SK4134284
Erik PaulsrudIL Koll
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL4115978
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Eivind RuthVBIL
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Alexander Smidt OlsenNydalens SK4125688
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Pål SommerheinFossum IF3984937
Per Øyvind SteneNydalens SK4142410
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Peer StiansenNydalens SK4038808
Endre StoksethNydalens SK
Helge StubberudNydalens SK3834447
Heidi TronbølFet OL4107504
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm4122586
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

R - Rekrutt (48)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iver AarsethNydalens SK4040689
Andreas N AspelundNydalens SK4134821
Ingrid BakkehøiNydalens SK3885159
Tina BakkehøiNydalens SK
Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK4126595
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Johanne Løken BraatenNydalens SK247861
Sigurd Løken BraatenNydalens SK247759
Felix Fabricius ByeNydalens SK3822145
Eirik BørsteinElitebloggen
Christian Berge GjellestadNydalens SK4031829
Sondre HafskjoldNydalens SK4022620
Jonas HirschBækkelagets SK3886629
Alma Rygh HoltenNydalens SK4041398
Jone Rygh HoltenNydalens SK4040853
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Lars LandmarkElitebloggen221320
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Lavrans Larsen HirschTyrving IL4057725
Åsmund Larsen HirschTyrving IL4062600
Erle Lian BjørnåNydalens SK
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Samuel LindsethNydalens SK3986098
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK4135661
Alma Lunøe-AkselsenNydalens SK
Maximilian MackenzieNydalens SK
Rasmus MackenzieNydalens SK4014791
Frida Moe-FinnesandNydalens SK
Lilja Moe-FinnesandNydalens SK
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Ylva Smidt NikolaisenNydalens SK
Per OngstadKlubbløs
Josefine Oraug RyghNydalens SK
Karl Oraug RyghIL Koll
Alfred Holtan SanderudLillomarka OL4104345
Audun SanderudLillomarka OL4094363
Amund SaugestadNydalens SK3818473
Helene ScheeleNydalens SK3884830
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK4125241
Vera Skotheim ElfvingNydalens SK
Oskar SteneNydalens SK4142279
Johanne Helene StenshorneNydalens SK4129425
Alfred TeigNydalens SK3948411
Morten ThomassenNydalens SK
Vilma ThomassenNydalens SK
Clara WeiszNydalens SK4067930
Frøya Weum ThorsrudNydalens SK

K - Kari (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åse BerganNTNUI4126348
Solveig BlandkjennTyrving IL
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Britta FismenFossum IF3947934
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ea LunøeNydalens SK4134425
Marte NarumNydalens SK3577046
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115

Annonser

IOF Eventor