Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 3
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 7 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 231 påmeldte deltakere.

A - Legendar (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander ArntzenAsker Skiklubb3978780
Gaute BerganNydalens SK4042909
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Felix Fabricius ByeNydalens SK3822145
Alan CherryNydalens SK3860467
Sindre Østgulen DeiszNydalens SK3623501
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Andreas ErichsenNydalens SK4125738
Felix FinsrudAsker Skiklubb3886363
Karl FremstadTyrving IL3975901
Gaute FriestadNydalens SK3608957
Gunnar HaldenNydalens SK4135208
Morten HeirFossum IF4015111
Stig HeirAsker Skiklubb3507647
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Haakon IngvaldsenNittedal OL4136222
Espen JakobsenTyrving IL3971249
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Magne JutulstadBækkelagets SK
Esten KorenNydalens SK4024444
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Einar MelsomHelsingin Suunistajat3980489
Pauline MyklebustIL Koll4118196
Peder NatvigIL Koll4037990
Simen Eid NielsenNydalens SK3781994
Torgeir NørbechTyrving IL3982253
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering3620804
Andreas G. PoldenNydalens SK4034740
Daniel RoosTyrving IL4056198
Sverre Turter SandvoldNydalens SK3120912
Nicolas SimoninBækkelagets SK
Torkil Eide SolstadTyrving IL
John Kasper SvergjaNydalens SK
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Anders TiltnesTyrving IL
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Martin VisterTyrving IL4134748
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Sondre YtterbøAsker Skiklubb3978855

B - Ola (39)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AalvikNydalens SK197410
Marius E. AamodtOppsal Orientering3781200
Harald BakkeFossum IF4042347
Marius BakkeFossum IF4041471
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Jarl Magnus BergeIL Koll4133344
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Sondre Ruud BråtenNydalens SK4105664
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Olav EideBækkelagets SK4135307
Morten FismenFossum IF3885522
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Stein H. HagenFossum IF4041414
Charles HalaasFossum IF3883683
Jonas HickenIL Koll4041828
Steinar KollerudLillomarka OL
Trond KortnerØstmarka OK3813904
Fredrik LarsenIndre Østfold OK4123261
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering3780814
Rudi B OlsenLillomarka OL3782901
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering3624194
Ola Marius PedersenOppsal Orientering
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering4039111
Øystein PettersenNydalens SK4046462
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Rune RystadNydalens SK4126736
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Halvor SaunesKongsberg OL3608031
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Lars-Christian UngerNydalens SK3846524
Sigve VågsnesOppsal Orientering4041265

C - Lokal (114)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Erik AalbergBækkelagets SK4041760
Lars Ivar AarsethNydalens SK3885316
Mari AarsethNydalens SK3979366
Arild AndersenOppsal Orientering3636784
Even Angell-PetersenNydalens SK4136289
Harald AulieIL Koll4112421
Frode BakkehøiØstmarka OK4130340
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Bjørn BendiktsenModum OL
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Georg A. BuggeKlubbløs4125308
Tormod BøeVBIL4042628
Bjørn ChristensenØstmarka OK
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Gro EllegaardVang OL4038253
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Kjetil EspedalNydalens SK4135315
Trude FixdalIL Koll4116026
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Jon FredriksenHauketo IF4134375
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Runar HafskjoldNydalens SK4041885
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Toril HallanLillomarka OL3786498
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Olav HasaasFossum IF4122115
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK4133146
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Dag HauglandØstmarka OK41340003
Øyvind HauglandPrivat3927738
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL3959723
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Gunnar HopeModum OL
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Anton HäggströmIL GeoForm4122230
Ole IngesenSarpsborg OL
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering3869732
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Håkon JendalFossum IF3885985
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3947157
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Hallvard KorenOK Moss3777703
Asgeir LiumFet OL4041026
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Einar LunøeNydalens SK4042925
Espen LunøeNydalens SK4133906
Steinar LågAsker Skiklubb4125142
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs507055
Ove MartinsenHauketo IF4057972
Terje Wiig MathisenNydalens SK3778594
Martin Ekholt McAdamKlubbløs4121479
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK4133757
Morten MoeFet OL4122990
Johan MyglandIL GeoForm4116430
Ingrid NermoenØstmarka OK4042966
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Bengt NiklassonNydalens SK3981990
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Anne Kristine NorderudTyrving IL3883121
Thor NorderudTyrving IL
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Trond K NylandNydalens SK4134284
Erik PaulsrudIL Koll
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL4115978
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Eivind RuthVBIL
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK4125241
Don SkantzeTyrving IL4040770
Kjersti SkantzeTyrving IL3885704
Alexander Smidt OlsenNydalens SK4125688
Erlend SommerheinFossum IF3977451
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Pål SommerheinFossum IF3984937
Per StedjeØstmarka OK3780418
Dana B. SteneNydalens SK215132
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Endre StoksethNydalens SK
Helge StubberudNydalens SK3834447
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Heidi TronbølFet OL4107504
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Carl Erik WasbergOppsal Orientering4133807
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402
Tormod ØvergaardVestre Akers SK4060752
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

R - Rekrutt (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas N AspelundNydalens SK4134821
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Eirik BørsteinElitebloggen
Sondre HafskjoldNydalens SK4022620
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Lars LandmarkElitebloggen221320
Sverre Øen LandstadNydalens SK224882
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK4135661
Maximilian MackenzieNydalens SK224938
Rasmus MackenzieNydalens SK224910
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Clara WeiszNydalens SK4067930
August ØstbyNydalens SK

K - Kari (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlandkjennTyrving IL
Britta FismenFossum IF3947934
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Ragnhild Mathea HelmersenFet OL4003869
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK4042115
Maria JonssonNydalens SK3561495
Ea LunøeNydalens SK4134425
Marte NarumNydalens SK3577046
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK4054953
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering3809316

Annonser

IOF Eventor