Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 23 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 225 påmeldte deltakere.

A - Legendar (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Ove BaardsgaardOL Trollelg
Frode BakkehøiØstmarka OK4130340
Hasse BergstrømTyrving IL3950599
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Bojan BlumensteinNydalens SK4015533
Alan CherryNydalens SK3860467
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Sindre Østgulen DeiszNydalens SK3623501
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Gaute FriestadNydalens SK3608957
Petter HalvorsenNydalens SK
Morten HeirFossum IF4015111
Stig HeirAsker Skiklubb3507647
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Haakon IngvaldsenNittedal OL4136222
Espen JakobsenTyrving IL3971249
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Magne JutulstadBækkelagets SK
Esten KorenNydalens SK4024444
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Olav LundanesHalden SK4043444
Einar MelsomHelsingin Suunistajat3980489
Håvard MyhreBækkelagets SK
Simen Eid NielsenNydalens SK3781994
Mats NordbrødenHalden SK3780855
Torgeir NørbechTyrving IL3982253
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Daniel RoosTyrving IL4056198
Sindre SandvenBækkelagets SK3588159
Sverre Turter SandvoldNydalens SK3120912
Torkil Eide SolstadTyrving IL
Johan SvedbergHeming Orientering3809118
John Kasper SvergjaNydalens SK
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Anders TiltnesTyrving IL
Anders VisterNydalens SK4055869
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017

B - Ola (35)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Dag AalvikNydalens SK197410
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Jarl Magnus BergeIL Koll4133344
Håvard BergetOppsal Orientering4055364
Christian Fredrik BorgIL Koll4082012
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Sondre Ruud BråtenNydalens SK4105664
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Morten FismenFossum IF3885522
Runar HafskjoldNydalens SK4041885
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Stein H. HagenFossum IF4041414
Kristoffer JacobsenTyrving IL4122206
Steinar KollerudLillomarka OL
Fredrik LarsenIndre Østfold OK4123261
Terje MelsomFossum IF4040879
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Rudi B OlsenLillomarka OL3782901
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering3624194
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering4039111
Øystein PettersenNydalens SK3685583
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Rune RystadNydalens SK4126736
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Sveinung SyversenOppsal Orientering4004412
Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering3946944
Lars-Christian UngerNydalens SK3846524
Sigve VågsnesOppsal Orientering4041265

C - Lokal (111)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Ivar AarsethNydalens SK3885316
Mari AarsethNydalens SK3979366
Arild AndersenOppsal Orientering3636784
Even Angell-PetersenNydalens SK4136289
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Bjørn BendiktsenModum OL
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566
Tom BerganFet OL
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Eskil BrændenLillomarka OL4070462
Georg A. BuggeKlubbløs
Tormod BøeVBIL4042628
Bjørn ChristensenØstmarka OK
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Andreas ErichsenNydalens SK4125738
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Trude FixdalIL Koll4116026
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Einar GisholtFossum IF4040515
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering4098265
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Tor Helge GundersenKlubbløs4134888
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Toril HallanLillomarka OL3786498
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Olav HasaasFossum IF4122115
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Dag HauglandØstmarka OK4134003
Øyvind HauglandPrivat3927738
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL3959723
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Sigurd HobølOppsal Orientering3983731
Vigdis HobølOppsal Orientering3982071
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Øystein HoloFossum IF3781697
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Anton HäggströmIL GeoForm4122230
Ole IngesenSarpsborg OL
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering3869732
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Håkon JendalFossum IF3885985
Jon Ivar JuvikLillomarka OL3878105
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm3942430
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Hallvard KorenOK Moss3777703
Asgeir LiumFet OL4041026
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Einar LunøeNydalens SK4042925
Steinar LågAsker Skiklubb4125142
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs507055
Ove MartinsenHauketo IF4057972
Terje Wiig MathisenNydalens SK3778594
Martin Ekholt McAdamKlubbløs
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK4133757
Stein MellaOppsal Orientering4055489
Morten MoeFet OL4122990
Peder NatvigIL Koll3645694
Ingrid NermoenØstmarka OK4042966
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Bengt NiklassonNydalens SK3981990
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Anne Kristine NorderudTyrving IL3883121
Thor NorderudTyrving IL
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Trond K NylandNydalens SK4134284
Erik PaulsrudIL Koll
Øystein RappRaumar Orientering4066890
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL4115978
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Eivind RuthVBIL
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK4125241
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Alexander Smidt OlsenNydalens SK4125688
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Per StedjeØstmarka OK3780418
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Helge StubberudNydalens SK3834447
Silje SyversenOppsal Orientering3914173
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Heidi TronbølFet OL4107504
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Carl Erik WasbergOppsal Orientering
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402
Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm4122586
Tormod ØvergaardVestre Akers SK4060752
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603
Ketil ÅstebølOppsal Orientering4136115

R - Rekrutt (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas N AspelundNydalens SK4134821
Harald AulieIL Koll4112421
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Eirik BørsteinElitebloggen
Eskil HafskjoldNydalens SK4022018
Sondre HafskjoldNydalens SK4022620
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK4132536
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Lars LandmarkElitebloggen221320
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Synne Syversen GihleOppsal Orientering3914173
Clara WeiszNydalens SK4067930

K - Kari (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlandkjennTyrving IL
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Yngvild Langedal BreivikNydalens SK3785011
Britta FismenFossum IF3947934
Ida Marie FlågenHeming Orientering4003638
Gunhild Rogne HallandNydalens SK
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK4042115
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Maria JonssonNydalens SK3561495
Roisin LongNydalens SK
Aleidis LøkenHeming Orientering4115259
Marte NarumNydalens SK3577046
Alva Marika NiklassonNydalens SK4040614
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Marie ScheeleNydalens SK4090817
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK4054953
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Emilie WestinNydalens SK3879020
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering3809316

Annonser

IOF Eventor