Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 16 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 209 påmeldte deltakere.

A - Legendar (37)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Aukrust OsmoenNydalens SK3865136
Gaute BerganNydalens SK4042909
Anders BjergaardNydalens SK3885142
Alan CherryNydalens SK3860467
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering3964889
Sindre Østgulen DeiszNydalens SK3623501
Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering4004545
Henrik EijsinkNydalens SK4022760
Bjørn EkebergTyrving IL4042651
Karl FremstadTyrving IL3975901
Gaute FriestadNydalens SK3608957
Morten HeirFossum IF4015111
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK3776093
Haakon IngvaldsenNittedal OL4136222
Espen JakobsenTyrving IL3971249
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK3701604
Magne JutulstadBækkelagets SK
Esten KorenNydalens SK4024444
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK3847779
Ivar LundanesTyrving IL4030805
Håvard MyhreBækkelagets SK
Simen Eid NielsenNydalens SK3781994
Torgeir NørbechTyrving IL3982253
Mikael OlaussonOslostudentenes IK3025376
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering3620804
Daniel RoosTyrving IL4056198
Sverre Turter SandvoldNydalens SK3120912
Torkil Eide SolstadTyrving IL
Johan SvedbergHeming Orientering3809118
John Kasper SvergjaNydalens SK
Elias Skjolden SørensenLillomarka OL4106092
Anders TiltnesTyrving IL
Anders VisterNydalens SK4055869
Martin VisterTyrving IL3597176
Mathias Pedersen VoldLillomarka OL3886017
Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL3980869
Morten Jarvis WestergårdTyrving IL3588761

B - Ola (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel AaldeNydalens SK4106423
Dag AalvikNydalens SK197410
Mathias BenjaminsenLillomarka OL3846219
Rolf Andreas BergNydalens SK4013744
Jarl Magnus BergeIL Koll4133344
Didrik BredesenLillomarka OL3979341
Per Ole DahlsrudNydalens SK4120317
Olav EideBækkelagets SK4135307
Morten FismenFossum IF3885522
Sondre Zahl HagenFossum IF3886918
Stein H. HagenFossum IF4041414
Kristoffer JacobsenTyrving IL4122206
Steinar KollerudLillomarka OL
Trond KortnerØstmarka OK3813904
Are KristiansenTyrving IL
Fredrik LarsenIndre Østfold OK4123261
Nils Anders NiklassonNydalens SK4041711
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering3953098
Svein NygårdLillomarka OL3855517
Trond K NylandNydalens SK4134284
Jostein Lind NørbechNydalens SK3511995
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering4039111
Øystein PettersenNydalens SK3685583
Espen Beer PrydzHeming Orientering4062410
Philip Lehmann RomørenFossum IF4042602
Karl Even RyghHeming Orientering3942547
Rune RystadNydalens SK4126736
Sigurd RødnesOppsal Orientering4106696
Eirik Vie StrislandFossum IF4106191
Sindre Vie StrislandFossum IF4105904
Birk Felland SætnanFossum IF3947603
Lars-Christian UngerNydalens SK3846524

C - Lokal (112)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AndersenOppsal Orientering3636784
Even Angell-PetersenNydalens SK4136289
Andreas N AspelundNydalens SK4134821
Frode BakkehøiØstmarka OK4130340
Bjørn BendiktsenModum OL
Vidar BenjaminsenLillomarka OL3983566
Tom BerganFet OL
Ketil BergeVestre Akers SK3887155
Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL3884806
Håkon BogasonLillomarka OL3894102
Eskil BrændenLillomarka OL3781135
Magne BrændenLillomarka OL3883576
Georg A. BuggeKlubbløs4125308
Tormod BøeVBIL4042628
Bjørn ChristensenØstmarka OK2002
Arne DybdahlLillomarka OL3883287
Rasmus D. EastwoodLillomarka OL3827037
Steinar EastwoodLillomarka OL4122313
Guttorm EggeIL GeoForm4041869
Aksel EideBækkelagets SK3886736
Harald Eide-FredriksenHeming Orientering4090957
Gro EllegaardVang OL4038253
Andreas ErichsenNydalens SK4125738
Are EriksenOslostudentenes IK4046884
Kjetil EspedalNydalens SK3705761
Trude FixdalIL Koll4116026
Hallvard FjærLillomarka OL3881943
Anders FlågenHeming Orientering3983145
Jon FredriksenHauketo IF89523
Einar GisholtFossum IF4040515
Jakob A. GjedeboOppsal Orientering3724671
Øyvind GrandumIL GeoForm3852431
Martin GranlyLillomarka OL3941929
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Tor Helge GundersenKlubbløs4134888
Kathinka Zahl HagenFossum IF3980927
Toril HallanLillomarka OL3786498
Linda HanssenØstmarka OK3778883
Pål Woldstad HanssenEiker OL3852621
Olav HasaasFossum IF4122115
Bjørn HaugeNydalens SK3831286
Cecilie Wærp HaugeNydalens SK3777786
Hanne Wærp HaugeNydalens SK3777687
Dag HauglandØstmarka OK4134003
Øyvind HauglandPrivat3927738
Ståle HeitmannFossum IF4110029
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL3959723
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL92319
Nils-Erik HirschTyrving IL4062600
Torstein HoleTelenor BIL3960960
Grete Synnøve B HoviSkien OK4042172
Max Skjerpen HusebyNydalens SK4125803
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering3916574
Anton HäggströmIL GeoForm4122230
Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK4105540
Egil Wickstrand IversenHeming Orientering3869732
Harald IweIL GeoForm3947454
Helene Bjørkvold JendalFossum IF3886306
Håkon JendalFossum IF3885985
Selma Tørudbakken JendalFossum IF3947157
Hallvard KorenOK Moss3777703
Geir Ottar KvernstuenNydalens SK
Asgeir LiumFet OL4041026
Tobias Tronbøl LiumIL Koll4041463
Torbjørn LundebyLillomarka OL3881117
Einar LunøeNydalens SK4042925
Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK97716
Ragnar Maalen-JohansenKlubbløs507055
Ove MartinsenHauketo IF4057972
Terje Wiig MathisenNydalens SK3778594
Martin Ekholt McAdamKlubbløs
Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK
Stein MellaOppsal Orientering4055489
Aase MestadLillomarka OL3885928
Morten MoeFet OL4122990
Johan MyglandIL GeoForm4116430
Peder NatvigIL Koll3645694
Sigrid NermoenØstmarka OK4040473
Bengt NiklassonNydalens SK3981990
Marianne NjåsteinTyrving IL3777646
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK3781283
Erik PaulsrudIL Koll
Christian ReuschHeming Orientering3779683
Tor RingstadHedrum OL4115978
Kevin RommetvedtRaumar Orientering4052296
Eivind RuthVBIL
Per SandbergNydalens SK3521382
Fredrik SaugestadNydalens SK3906864
Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF3655024
Alexander Smidt OlsenNydalens SK4125688
Per Noah SommerheinNydalens SK4006086
Per StedjeØstmarka OK3780418
Per Christian StenshorneNydalens SK4129425
Peer StiansenNydalens SK4038808
Endre StoksethNydalens SK
Helge StubberudNydalens SK3834447
Erik ThorstensenIL GeoForm4113569
Heidi TronbølFet OL4107504
Gunde TumelionisFossum IF4051967
Audrun UtskarpenIL GeoForm4041794
Carl Erik WasbergOppsal Orientering
Gjermund WeiszNydalens SK4066544
Eira Skaarer WiklundNydalens SK3825239
Jonathan WoodhouseLillomarka OL3978459
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL3984358
Ingeborg ØderudBækkelagets SK3853678
August Syrdal ØenHeming Orientering4025037
Hannah Syrdal ØenHeming Orientering4026720
Knut Erling ØenHeming Orientering3977402
Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm4122586
Tormod ØvergaardVestre Akers SK4060752
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering4126603

R - Rekrutt (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK4135661
Harald AulieIL Koll4112421
Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK4126066
Eirik BørsteinElitebloggen
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering3938701
Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK4104378
Lars LandmarkElitebloggen221320
Lavrans Larsen HirschTyrving IL4057725
Stian LillegårdLillomarka OL4115499
Alfred NikolaisenOppsal Orientering4037933
Pernille Nor-WollØstmarka OK3805942
Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK4125241
Clara WeiszNydalens SK4067930

K - Kari (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig BlandkjennTyrving IL
Ingrid BlindheimLillomarka OL3877859
Britta FismenFossum IF3947934
Elise Wærp HaugeNydalens SK3950532
Malene Teresia JebsenHeming Orientering4124061
Maria JonssonNydalens SK3561495
Ea LunøeNydalens SK4134425
Marte NarumNydalens SK3980752
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering
Marie SaugestadNydalens SK3852852
Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL4003745
Anna UlvensøenNydalens SK4091138
Inga Skaarer WiklundNydalens SK3863115
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering3618147
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering3809316

Annonser

IOF Eventor