Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ås by Night & Fog Cup #3

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #3
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 10 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

D 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Frida Hovgaard EisvangOK Moss197027
Hanna RehnNordre Follo Orientering212810
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542

H 17- (15)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Truls HestengenOppsal Orientering237772
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK250993
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering199444
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering192906
Ludvig RødnesOppsal Orientering507034
Sverre Turter SandvoldNydalens SK182072
Anders VisterNydalens SK209926
Göran WinbladFredrikstad SK209717

H 17- A kort (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Olav EideBækkelagets SK239048
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Håvard HarstadNordre Follo Orientering221352
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Donatas KontautasOK Moss503666
Christopher LadimOK Moss212141
Sondre LadimOK Moss503554
Fredrik LarsenIndre Østfold OK207708
Asgeir LiumFet OL509002
Terje Wiig MathisenNydalens SK511001
Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering208696
Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering502557

Night & Fog Masters Men (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AmundsenNordre Follo Orientering236730
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Tore BjørnerødOK Moss198017
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Asle Sagli GudimIndre Østfold OK507773
Even Woldstad HanssenEiker OL221355
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL243563
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm222606
Peter KlavenessMåren OK501154
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Trond MøretrøNordre Follo Orientering221032
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Christopher SchiveOK Moss207790
Tore SverresenÅs-NMBU Orientering
John YtternesNordre Follo Orientering221152
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

D 13-16 C (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering204499
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Emma Aune JakobsenOK Moss198018

H 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083

Åpen C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BreimoOK Moss224630
Egil HusethKamp/Vestheim IF502237
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579
Celine YtternesNordre Follo Orientering211801

Annonser

IOF Eventor