Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ås by Night & Fog Cup #2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #2
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 26 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

D 17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering206914
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering181542
Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering229646
Heidi TronbølFet OL177962
Marie VollsetÅs-NMBU Orientering67471

H 17- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alan CherryNydalens SK200459
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Henrik EijsinkNydalens SK503558
Petter Marki ErichsenNydalens SK197823
Håvard HarstadNordre Follo Orientering221352
Eirik Kamstrup HovindNydalens SK200010
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Anders NordbergNydalens SK507401
Svein NygårdLillomarka OL229680
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering229709
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Beat RothNydalens SK221016
Anders VisterNydalens SK209926
Göran WinbladFredrikstad SK

H 17- A kort (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OK501317
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss217810
Henning Bratland CarlsenOK Moss190570
Olav EideBækkelagets SK239048
Morten FredhOK Moss208419
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Donatas KontautasOK Moss503666
Christopher LadimOK Moss212141
Tobias Tronbøl LiumIL Koll225083
Halvor SaunesNydalens SK195811
Øyvind ThømtIndre Østfold OK501222
Thomas TubbehaugenOK Moss222453

Night & Fog Masters Men (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AmundsenNordre Follo Orientering236730
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Tore BjørnerødOK Moss195675
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering198012
Lars Petter EndresenMåren OK502121
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering94053
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL184297
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm222606
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Peter KlavenessMåren OK501154
Hallvard KorenOK Moss504468
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Christopher SchiveOK Moss207790
Tore SverresenÅs-NMBU Orientering
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

D 13-16 C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elida Sagli GudimIndre Østfold OK187069
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erika Lind-LarsenOK Moss212454
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

H 13-16 C (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Aksel EideBækkelagets SK204533

Åpen C (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Anna Sofie HoffKristiansand OK195909
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering245579
Ina Catharina StorrønningÅs-NMBU Orientering96649

Annonser

IOF Eventor