Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 7 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 132 påmeldte deltakere.

D17 (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK212833
Grete S B HoviSkien OK502919
Elin BjervaLarvik OK510312
Astrid BrevikStokke IL509123
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn177707
Torill Hynne FjæreHedrum OL221399
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Hanne HerumOK Skeidi89671
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Tonny LindquistOK Skeidi504612
Sara MathisenPorsgrunn OL229522
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Hanne MongKlubbløs207403
Randi Kristin NærumLarvik OK180802
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Rita RaastadSkien OK502129
Kristin SandvenNotodden OL196856
Ingrid UndstadLarvik OK204302
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874

D16 (23)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn201592
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK207890
Anna GjestrudNotodden OL213371
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK211854
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK212977
Emilie JohansenSandefjord OK199605
Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199691
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Vilde Aakre LeistadSkien OK212805
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Annika van RaaijHedrum OL187291
Iril RingheimLarvik OK245594
Eline SchjervenLardal OL192960
Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK233645
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL213243

H16 (25)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin AusenPorsgrunn OL229527
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Magnus BrodinPorsgrunn OL213209
Jens G. DybvikStokke IL195951
Martin DybvikStokke IL195896
Brage EikåsSandefjord OK182096
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Kristian Ekeberg FliidSkien OK212732
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Niclas GunnerødStokke IL509334
Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn217651
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn199523
Sondre KornmoPorsgrunn OL213405
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Thomas MyhreSkien OK234052
Gaute NysæterSkien OK245755
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Mathias SundbyLarvik OK217029
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Marcus WindvikSandefjord OK223958

H17 (63)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Thomas BrodinPorsgrunn OL213149
Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL203278
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Georg EllilaStokke IL509148
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Kristoffer FjæreHedrum OL203392
Ole FlaattenOK Skeidi91507
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Helge GisholtOK Skeidi238122
Torgrim GjestrudNotodden OL239079
Knut GjoneSandefjord OK223921
Arve GlittumOK Skeidi509551
Inge GlittumOK Skeidi510625
Jan GlittumOK Skeidi194707
Mathias GløersenBækkelagets SK501324
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Morten HamreIL Hauken89505
David HanssonOL Tønsberg og omegn217657
Åsmund HasaasOK Skeidi191166
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Henrik R HoltHedrum OL186936
Sindre R HoltHedrum OL221389
Sigurd HoltskogSkien OK211684
Øyvind HyllesethSkien OK190618
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL246982
Runar KittilsenStokke IL509136
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Thore KornmoPorsgrunn OL222121
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Rasmus MathisenPorsgrunn OL186855
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Frode NysæterSkien OK184474
Gisle NysæterSkien OK217460
Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL206517
Harald OmlandSkien OK507027
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Jon Øivind PedersenOK Skeidi500053
Øivind PedersenOK Skeidi504629
Eelco van RaaijHedrum OL221400
Espen RaastadSkien OK211809
Atle RemmePorsgrunn OL186202
Arild RørholtOK Skeidi62460
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL246568
Åsmund SlokvikNotodden OL207902
Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL507708
Per Einar StrømHedrum OL221210
Jørn SundbyLarvik OK504453
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920

Annonser

IOF Eventor