Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp Haugstadskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp Haugstadskogen
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: onsdag 8 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margot AsheimSUS BIL250320
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Julie Mydland HellandEgersund OK510987

Damer - mellomlang løype (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hilde HetlandEgersund OK224784
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Damer - lang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Inger Tone NygårdEgersund OK184113

Herrer - kort løype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595

Herrer - mellomlang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Bjørn BjellandGanddal IL220856
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Bjarne GimreGanddal IL250215
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Olav HellandEgersund OK207822
Odin HorpestadEgersund OK224887
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Lars PrimstadKlepp Kommune BIL220925
Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering206315
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - lang løype (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Inge LølandGanddal IL200772
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Henning SundbyGanddal IL225587
Runar Eike ToftEquinor BIL192663
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Herrer - extra lang (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Kenneth MydlandEgersund OK510436
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Herrer - Ny (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild OpstadEgersund OK80751

Annonser

IOF Eventor