Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterkarusell Tengs/Fotland

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinterkarusell Tengs/Fotland
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: lørdag 1 februar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 51 påmeldte deltakere.

Damer - mellomlang løype (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK224927
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852

Damer - lang løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735

Herrer - mellomlang løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Charles-Francois FarbosJWC BIL210089
Anders FrøytlogEgersund OK507662
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Olav HellandEgersund OK207822
Jan HetlandEgersund OK208645
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Odin HorpestadEgersund OK224887
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Geir HusdalTIF Viking226952
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Herrer - lang løype (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Kenneth MydlandEgersund OK510436
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)174023
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

Nybegynnerløype (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996

Damer kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Elin NorveelSUS BIL250406
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

Herrer C-løype (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas B LeidlandEgersund OK247906
Marius B. LeidlandEgersund OK247903
Markus Mydland HellandEgersund OK224828

Annonser

IOF Eventor