Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Blåbærløpet / KM mellomdistanse (utvalgte klasser)
Arrangørorganisasjon: OL Tønsberg og omegn
Dato: lørdag 29 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 175 påmeldte deltakere.

N-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø
Ada Josefine KnoopOL Tønsberg og omegn4130985
Marlene KnoopOL Tønsberg og omegn4129896
Sturla SigurdssonStokke IL1112
Anton WindvikSandefjord OK4112843

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik BueOL Tønsberg og omegn4132320
Marcus WindvikSandefjord OK4112645

C-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marie KristensenPorsgrunn OL4126520
Kristin NordgårdNotodden OL3642469
May NordkveldeHedrum OL
Silje Skatvedt StensrudOK Horten

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars Emil BueOL Tønsberg og omegn4128708

B-åpen 17- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sten Øivind BjerkeHedrum OL
Elin BordøyHedrum OL
Mia EngehultNotodden OL2023
Brede Ekeberg FliidSkien OK211768
Kristin Solberg FredheimSandefjord OK224075
Sigrun GjoneSandefjord OK4127585
Ann-Cathrin KongsfjellOL Tønsberg og omegn
Tone Sølie LysnesHedrum OL
Katrine van RaaijHedrum OL3874617
Rita RaastadSkien OK
John TangenEidskog OL

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie Bjerke EvensenSandefjord OK4127478

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Juliette Holtskog-FeremansSkien OK4131066
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK4097101
Silje Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4128146
Vigdis SigurdsdottirStokke IL1113

D 13-14 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn4128427
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn4128062
Maren Sofie FremstadLarvik OK3822533
Daniella GjoneSandefjord OK4127528
Emilie Holtskog-FeremansSkien OK4130258
Vilde Aakre LeistadSkien OK4057444
Annika van RaaijHedrum OL4052015
Cathrine SognNotodden OL213087
Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2028

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn4032330
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn4050258
Iril RingheimLarvik OK4119038

D 17-18 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emma EngehultNotodden OL4091054
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn4052890
Ida Sofie HjortlandLarvik OK4004107
Une HoltermannPorsgrunn OL2031
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL2044
Maria G. MehammerPorsgrunn OL3791324
Eline SchjervenLardal OL3907722
Mina SchjervenLardal OL
Emilie Kleppan StampeSandefjord OK4112371

D 19-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn4132114

D 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL4123022
Ann Kristin Bjerke EvensenSandefjord OK4127411
Stefani PopovaHadeland OL3685062
Ingrid UndstadLarvik OK4119335
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL3987047

D 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø215019

D 45- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gry AakreSkien OK
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK4127114
Sara MathisenPorsgrunn OL
Lenka WestinPorsgrunn OL2022
Siv WiersdalenPorsgrunn OL2039

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine ArntzenSandefjord OK4126926
Anne Berit BredholtSandefjord OK4127288
Astrid BrevikStokke IL509123
Kristin BruserudOL Trollo4125415
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK4116935
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL1007

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK
Toril KorsvikStokke IL1105

D 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eli Tufte HanssenEiker OL3970035
Grete Synnøve B HoviSkien OK4042172

D 65- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi HansenStokke IL
Aud KjemperudEiker OL3970357
Inger NergaardStokke IL3906963
Elisabeth RødAndebu IL3673316
Anne Lise SagaKjose IL4119921
Else StordalOL Tønsberg og omegn4127924

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Margareta BrynhildsenStokke IL1108
Aud I SpjelkavikTyrving IL4125977
Elisabeth UndstadLarvik OK4118501

D 75- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
May Helene HansenSandefjord OK4113544
Eli KlovningPorsgrunn OL4118774
Gerd LangsethLarvik OK4119160

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Balder Solberg FredheimSandefjord OK223937

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Theo Solberg FredheimSandefjord OK224135
Sindre FurlandSandefjord OK4106001
Henrik MathisenOL Tønsberg og omegn4128112

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jens G. DybvikStokke IL195951
Rasmus EngehultNotodden OL2024
Kristian Ekeberg FliidSkien OK3586369
Niclas GunnerødStokke IL1109
Thomas MyhreSkien OK234052
Gaute NysæterSkien OK4123519
Magnus SigurdssonStokke IL1115
Ole Magnus StoremyrIL Hauken

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK4127650
Gabriel GjoneSandefjord OK4127544
Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn4057857
Henrik Kaupang LyeLarvik OK4012597
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn4130027
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken3880002
Hallvard TjentlandLardal OL4104824
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL2030

H 17-18 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik Berg-NielsenSandefjord OK4112017
Hallgeir BrevikStokke IL187112
Halvard KornmoPorsgrunn OL3943537
Tobias MathisenPorsgrunn OL3980380
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn4128302
Iver RingheimLarvik OK3980646
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL4064416
Åsmund SlokvikNotodden OL3969268

H 21- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Georg EllilaStokke IL
Robert FredriksenNotodden OL3977758
Jørgen FrøydLarvik OK4116893
Steinar FrøytlogEgersund OK
Erling GrammeltvedtOK Skeidi
Ludvig JohnsenHedrum OL4049177
Thore KornmoPorsgrunn OL2011
Eirik RavnanStokke IL1106
Anders VisterNydalens SK4055869

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jesper FlogstadIL Hauken
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL2029

H 45- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kenneth DybvikStokke IL224085
Morten Fredheim SolbergSandefjord OK223983
Sturle FurlandSandefjord OK4127247
Sigurd HoltskogSkien OK4131587
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL4045837
Gisle NysæterSkien OK3586088
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL1114

H 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rune EngehultNotodden OL4050837
Trond FossSandefjord OK4126959
Per Olav GulbrandsenLarvik OK4093175
Morten HamreIL Hauken
Knut Ivar JohansenSandefjord OK4113791
Espen JohnsenHedrum OL4120358
Arne Håkon JørgensenSandefjord OK4127254
Magne KløveStokke IL
Jostein MehammerPorsgrunn OL

H 55- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oskar KaaløySandefjord OK
Arne KristensenStokke IL1101
Roger LysnesHedrum OL4052973
Harald OmlandSkien OK507027
Per Einar StrømHedrum OL4123204

H 60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Espen RaastadSkien OK
Kjell WestinPorsgrunn OL2016

H 65- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL4122552
Jan BøhleOL Trollo
Hugo A. ChristensenNotodden OL
Øivind FadumSande Sportsklubb
Olav FlogstadIL Hauken
Per Chr. HagenBø OL
Harald HoviSkien OK4119418
Sigbjørn MyhreAndebu IL3673530
Per Dag NordkveldeHedrum OL
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK4117388
Sveinung RekaaNotodden OL
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL3673274
Helge FossheimHedrum OL187289
Runar KittilsenStokke IL509136
Martin NaufHedrum OL182122
Bjørn SpjelkavikTyrving IL4016226

H 75- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK4116703
Frank EliassenSandefjord OK4126793
Lars Martin GjeinStokke IL1116
Bjørn Willy HansenSandefjord OK4113577
Ragnar HillestadLardal OL4115457
Magne KlovningPorsgrunn OL4119103
Arne KristensenStokke IL
Kåre NilsenSandefjord TIF
Svein ThorsenSandefjord TIF243729

H 80- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK4117875
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Tore S. RasmussenTIF Viking

Annonser

IOF Eventor