Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Løp nr 3 - Nattløp Bogafjell
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 4 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 61 påmeldte deltakere.

Damer - Kort (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Margot AsheimSUS BIL250320
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852

Herrer - Kort (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole AuklendSkattesport BIL229708
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175
Frode Halvor LundÅlgård Orientering170503

Damer - Mellom (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi LadstenTime kommune BIL195728
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Irene RummelhoffStavanger Orienteringsklubb200485
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Kristin SkadsemGanddal IL193010
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Herrer - Mellom (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Svein Oddvar NetlandStatoil BIL229590
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Bjørn SivertsenSkanska Norge 500391
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Knut SkjævelandGanddal IL197988
Kjell Ivar SkjørestadÅlgård Orientering206315
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Damer - Lang (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

Herrer - Lang (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Ove OalandGanddal IL216734
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Otte OmdalGanddal IL250321
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Henning SundbyGanddal IL225587

Damer - XL (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124

Herrer - XL (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Marius SteneConocoPhillips BIL241443
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Annonser

IOF Eventor