Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 12 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 64 påmeldte deltakere.

Bækkelagets SK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Aksel EideBækkelagets SKH 13-16 C204533
Olav EideBækkelagets SKH 17- A kort239048

Eiker OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Even Woldstad HanssenEiker OLNight & Fog Masters Men221355

Fet OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Asgeir LiumFet OLH 17- A kort509002

Fossum IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Lars Erik GjeinFossum IFNight & Fog Masters Men241722

Fredrikstad SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Göran WinbladFredrikstad SKH 17-209717

Hauketo IF (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Ove MartinsenHauketo IFNight & Fog Masters Men199744

IL GeoForm (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoFormÅpen C506796
Stig Hultgreen KarlsenIL GeoFormNight & Fog Masters Men222606

IL Koll (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Tobias Tronbøl LiumIL KollH 13-16 C225083

Indre Østfold OK (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sture OttesenIndre Østfold OKNight & Fog Masters Men500917
Øyvind ThømtIndre Østfold OKH 17- A kort501222

Lierbygda OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OLNight & Fog Masters Men507044

Lillomarka OL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Svein NygårdLillomarka OLH 17-229680

Måren OK (3)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Audun BjerknesMåren OKH 17- A kort501317
Lars Petter EndresenMåren OKNight & Fog Masters Men502121
Peter KlavenessMåren OKNight & Fog Masters Men501154

Nordre Follo Orientering (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Håvard HarstadNordre Follo OrienteringH 17- A kort221352
Tor LahlumNordre Follo OrienteringNight & Fog Masters Men220722

Nydalens SK (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alan CherryNydalens SKH 17-200459
Henrik EijsinkNydalens SKH 17-503558
Petter Marki ErichsenNydalens SKH 17-197823
Vegard Blomseth JohnsenNydalens SKH 17-79568

OK Moss (22)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Alfred BjørnerødOK MossH 17- A kort504585
Karoline BjørnerødOK MossD 17-504584
Tore BjørnerødOK MossNight & Fog Masters Men195675
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK MossH 17- A kort217810
Birk BreimoOK MossH 13-16 C212377
Morten BreimoOK MossÅpen C224630
Henning Bratland CarlsenOK MossH 17- A kort190570
Frida Hovgaard EisvangOK MossD 17-197027
Martin Hovgaard EisvangOK MossH 17- A kort211642
Karl Aasmund ErøyOK MossNight & Fog Masters Men67804
Morten FredhOK MossH 17- A kort208419
Christoffer GzylOK MossH 13-16 C217770
Emma Aune JakobsenOK MossD 13-16 C198018
Donatas KontautasOK MossH 17- A kort503666
Hallvard KorenOK MossNight & Fog Masters Men504468
Christopher LadimOK MossH 17- A kort212141
Sondre LadimOK MossH 17- A kort503554
Erika Lind-LarsenOK MossD 13-16 C212454
Øystein OlsenOK MossH 17- A kort89387
Thomas RoskifteOK MossH 17- A kort501165
Christopher SchiveOK MossNight & Fog Masters Men207790
Thomas TubbehaugenOK MossH 17- A kort222453

Oppsal Orientering (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Olav Johannes DeelstraOppsal OrienteringH 17- A kort503256

Tyrving IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Hasse BergstrømTyrving ILNight & Fog Masters Men505395

Ås-NMBU Orientering (17)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Idar BrekkeÅs-NMBU OrienteringNight & Fog Masters Men503955
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU OrienteringH 17-509905
Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU OrienteringNight & Fog Masters Men94053
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU OrienteringNight & Fog Masters Men179401
Tellev GrindflekÅs-NMBU OrienteringH 13-16 C234079
Thomas MoenÅs-NMBU OrienteringH 17- A kort506816
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU OrienteringD 17-181542
Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU OrienteringD 17-229646
Linus OlhansÅs-NMBU OrienteringH 17-229709
Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU OrienteringH 17-199444
Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU OrienteringH 17-192906
Marianne SiegelÅs-NMBU OrienteringÅpen C245579
Halvor SteinsholtÅs-NMBU OrienteringH 17- A kort502557
Gunnar TengeÅs-NMBU OrienteringNight & Fog Masters Men80018
Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringH 17- A kort501253
Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringH 13-16 C212191
Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU OrienteringÅpen C501226

Annonser

IOF Eventor