Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Natt-o-jakta

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Natt-o-jakta
Arrangørorganisasjon: Norges Orienteringsforbund
Dato: lørdag 9 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 53 påmeldte deltakere.

Damer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ann Merete HandegårdVoss IL211767
Ninni Tornøe JonssonBærums Skiklub232227

Damer - mellomlang løype (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Tone HandegårdVoss IL213635
Eirunn HiisStokke IL236400
Anna Sofie HoffKristiansand OK195909
Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK501167
Lene KinnebergRaumar Orientering500291
Kari OsmoenOs IL181473
Liv RørlienVoss IL
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sandra Busa-KleusenaSortland OL - Orientering502546
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Ida EngenRaumar Orientering228076
Aurora FossøyNTNUI510702
Kjersti HovFossum IF506132
Astrid Waaler KaasHeming Orientering85000
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851

Herrer - kort løype (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn BataldenFana IL195907
Stian LillegårdLillomarka OL198793

Herrer - mellomlang løype (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Bernt HeggøyVoss IL411794
Jens Olav HessenStokmarknes OL181567
Geir HigraffStokmarknes OL217094
Oskar KaaløySandefjord OK174874
Helge RevhaugRingerike OL510674
Kurth-Christian SandnessStokmarknes OL217097
Jan SveenRaumar Orientering501365
Michael UlværStokmarknes OL217093
Tor ÅmdalKristiansand OK246757

Herrer - lang løype (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering196876
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Leif BillingsøEidskog OL241825
Aleksander BjørnsundSortland OL - Orientering247972
Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering91567
Stein BlomsethLillomarka OL195953
Markus Andreas BreivoldGanddal IL212938
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Knut EngenRaumar Orientering228075
Bjørn Johannessen FieldGneist, IL91151
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Terje GudbrandsenHamar OK206429
Stein H. HagenFossum IF504815
Kristoffer B. HelminsenFredrikstad SK503979
Dag KaasHeming Orientering87027
Hallvard KorenOK Moss504468
Øyvind Johan OlsenBodø og Omegn IF Orientering181784
Bjørnar OlsrødStokke IL203614
Torgeir StrandFana IL208120
Henning SundbyGanddal IL225587
Jakob TorgersenHalden SK204761
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Annonser

IOF Eventor