Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Tour de orientering

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Tour de orientering
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 17 oktober 2020 - søndag 18 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 199 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)223755
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)223762Jaktstart
Arnas MockusGanddal IL247595
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb170304Mellom, Jaktstart
Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)225067
Liva WathneSandnes IL (Rogaland)223518

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Marius SteneConocoPhillips BIL241443Jaktstart

C-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704Mellom, Jaktstart
Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)212072
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151Mellom
Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)234250

B-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204570
Einar ØstvoldHeming Orientering197959

B-åpen 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olav HellandEgersund OK207822
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)247904
Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb246438
Ida KolstøEgersund OK245574
Aivaras MockusGanddal IL195846
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110Jaktstart
Tore RøddeGanddal IL206300

AK-åpen (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL510664
Knut HusdalStavanger Orienteringsklubb509018
Oskar KaaløySandefjord OK174874Jaktstart
Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL185984
Ådne OrstadGanddal IL243566
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb114931Mellom, Jaktstart
Arild SvihusGanddal IL206298
Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering197748
Roger ØstvoldHeming Orientering195762

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen OrstadGanddal IL206299
Liven OrstadGanddal IL234004
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)212314

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)213048
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Hanna in't VeldGanddal IL247976

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)195899Prolog, Mellom
Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)189114Prolog, Mellom
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)224809Prolog, Mellom

D 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Alida OftedalÅlgård Orientering212629
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)212133
Anne ØstvoldHeming Orientering197921

D 17- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Anita Glenne KallhovdEgersund OK509149
Hilde HetlandEgersund OK224784
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Jane Mydland HellandEgersund OK209949
Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)506402
Otilie OftedalÅlgård Orientering184277
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)207851
Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)227050
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648Mellom, Jaktstart
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388Mellom, Jaktstart
Mette WathneSandnes IL (Rogaland)223495
Live ØstvoldHeming Orientering181518

D 50- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kari ChristiansenSandefjord OK505880Jaktstart
Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)207630Jaktstart
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL206435Mellom
Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)61802Mellom
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove BjerkreimFrøyland IL62942
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714
Siri ØkstadOddersjaa SSK185940Mellom, Jaktstart

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H 9-10 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)223529
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)223519Jaktstart
Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)212653
Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)244678
Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)234378Prolog, Mellom
Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)223857
Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)223516

H 11-12 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)224888Prolog, Mellom
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935Prolog, Mellom
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Markus Mydland HellandEgersund OK224828
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595
Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)212395
Peder OrstadGanddal IL212951
Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)204850
Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)212332

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Marius RøddeGanddal IL211906
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048
William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)505473
Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)225065

H 15-16 (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)223525
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)507762
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)511368
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)223522
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921Jaktstart
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394

H 17- (28)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)512816Prolog, Mellom
Joar EilevstjønnGanddal IL504231
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Robert FredriksenNotodden OL502352
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Kristian Frafjord HaarrGanddal IL165754
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)195788Mellom
Erik LimaGanddal IL209922
Kenneth MydlandEgersund OK510436
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)205576
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Andreas G. PoldenNydalens SK204632
Ørjan RavndalÅlgård Orientering203411Prolog, Mellom
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Tobias RøddeGanddal IL511366
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Jone SæbbøSandnes IL (Rogaland)506809
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Andreas Nybak UrdalGanddal IL250214
Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)211799

H 50- (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb245175Mellom, Jaktstart
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)510521
Geir FrøytlogEgersund OK512419
Per Olav HaarrGanddal IL512567
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Svein-Erik KvameGanddal IL502585Jaktstart
Petter LøeNotodden OL511451
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Sten Åge NygårdseterVegårshei IL206434Mellom
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230Mellom
Henning SundbyGanddal IL225587
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677
Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb234013Mellom, Jaktstart
Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)67813
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009

H 60- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Martin AlsakerStavanger Orienteringsklubb186084
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
John HansenKristiansand OK208650
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL250321
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205Mellom, Jaktstart
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)511874Mellom, Jaktstart
Per W. TorgersenOddersjaa SSK185934Mellom, Jaktstart
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

H 70- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Geir HusdalTIF Viking226952
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087Jaktstart
Knut SkjævelandGanddal IL243567
Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)189011
Kjell SvihusGanddal IL511477
Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb231081
Jan VærpSøgne og Songdalen OK216807
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

Publikum (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)229434Prolog, Mellom
Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)239668
Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)143226
Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)189148
Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb227054
Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)184386
Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)224711
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462Jaktstart

Annonser

IOF Eventor