Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Trollo løpet

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Trollo løpet
Arrangørorganisasjon: OL Trollo
Dato: søndag 13 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 108 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa223501
Carl-Emil Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø217832
Sturla SigurdssonStokke IL510516
Anton WindvikSandefjord OK233725

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tuva Nørgaard BjørsethIL BUL-Tromsø217824

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa224110
Marcus WindvikSandefjord OK223958

C-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabet BreimoOK Moss502232
Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn500249
Odd Egil FrognerOL Tønsberg og omegn505488
Eva Trolsrud WeaasBotne SK60900

B-åpen 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Knut GjoneSandefjord OK223921
Hilde Gunn HellenesOK Skeidi186982
Katalin JuhaszKlubbløs176248
Gun Inger JørgensenPorsgrunn OL501321
Rita RaastadSkien OK502126
Kristine Sparre KnudsenStokke IL245658
Siri Scherdin SætraRøyken OL94083

AK-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa203010

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa223794
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Vigdis SigurdsdottirStokke IL510515

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Daniella GjoneSandefjord OK511849

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Nergaard BergStokke IL178225
Malin SørensenEiker OL204574

D 40- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK238018
Rikke NørgaardIL BUL-Tromsø215019

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tiri RebårdSandefjord OK199599
Lill-Ann TorpSandefjord OK206455

D 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Unni Strand KarlsenFredrikstad SK200749
Inger NergaardStokke IL198006
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630

D 70- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birgitte BekkelundRøyken OL197978
Margareta BrynhildsenStokke IL1108
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Gerd LangsethLarvik OK216681
Thorunn Aamodt OvesenLardal OL501160
Kari StrandeRingerike OL87520
Hjørdis ØvreåsBotne SK221257

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Andreas KristiansenOL Trollo226959

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Jens G. DybvikStokke IL511786
Niclas GunnerødStokke IL1109
Magnus SigurdssonStokke IL509124

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin GjoneSandefjord OK511848

H 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik R HoltHedrum OL186936

H 21- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne DirdalLarvik OK510338
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Eirik RavnanStokke IL502593
Øyvind Hung StrandeRingerike OL61057
Øystein SørensenEiker OL232977

H 40- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa86070
Morten BreimoOK Moss224630
Lorant FarkasØstmarka OK170804
Jesper FlogstadIL Hauken511299
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Helge GisholtOK Skeidi238122
Gjermund RørenEiker OL254587
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823

H 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AndresenOK Skeidi500673
Øyvind FlaattenOK Skeidi91505
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Espen JohnsenHedrum OL510744
Frode RobertsenStokke IL507859
Bjørn Idar SætranIF Trauma216677

H 60- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar Niemi BergStokke IL197800
Morten DåsnesRingerike OL198537
Øivind FadumSande Sportsklubb201595
Olav FlogstadIL Hauken511300
Arve GlittumOK Skeidi509551
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Sigbjørn MyhreAndebu IL236002
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Espen RaastadSkien OK211809
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Torgeir StrandhagenRøyken OL507613
Hans-Ingar SætraRøyken OL83150

H 70- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AadnevikTIF Viking510993
Elling AakreAndebu IL236004
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Hans Roar BakkenEiker OL209778
Kjell DolvaSkien OK185921
Helge FossheimHedrum OL4121232
Lars Martin GjeinStokke IL509332
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Runar KittilsenStokke IL509136
Jakob KløverødPorsgrunn OL507822
Arne KristensenStokke IL211333
Rolf LyePorsgrunn OL200511
Roar LøkenSandefjord OK238017
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Magnar ØvreåsBotne SK504511

H 80- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar BruunOL Tønsberg og omegn4130241
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Oddvar GjelstadSandefjord OK242473
Eigil KongsfjellOL Tønsberg og omegn184298
Egil RyghOL Tønsberg og omegn100460

Annonser

IOF Eventor