Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nattløp, Sælandskogen

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nattløp, Sælandskogen
Arrangørorganisasjon: Ålgård Orientering
Dato: onsdag 6 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 66 påmeldte deltakere.

Damer - mellomlang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit AkslandSandnes IL (Rogaland)510534
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Margot AsheimSUS BIL250320
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Randi RothSandnes IL (Rogaland)212433
Astri SandangerKlubbløs500610

Damer - lang løype (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin Helene DymbeStavanger Orienteringsklubb211921
Jorunn HadlandEgersund OK173321
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Trine Bolstad ScheieGanddal IL206193
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

Herrer - mellomlang løype (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb197972
Lars DymbeStavanger Orienteringsklubb226943
Bjarne GimreGanddal IL250215
Agnar Antzée LienGanddal IL174865
Jan Inge LundeGanddal IL181514
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Raymond B PettersenÅlgård Orientering500578
Bjørn SivertsenSkanska Norge 500391
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

Herrer - lang løype (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb169769
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Tollak Johannes DymbeStavanger Orienteringsklubb247980
Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb192473
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Per Olav HaarrGanddal IL206339
Per Ingar HadlandGanddal IL510424
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Svein-Erik KvameGanddal IL502585
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Ove OalandGanddal IL216734
Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb195677
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Eivind Lars RakeSandnes IL (Rogaland)504463
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb195818
Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb250205
Henning SundbyGanddal IL225587
Oddvar TaksdalGanddal IL501146

Herrer - XLang (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Geir SandSUS BIL181660
Runar Eike ToftEquinor BIL192663
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

Damer- XLang (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Marjo LiikanenGanddal IL199632
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775

Annonser

IOF Eventor