Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Juleløp/Vinterkarusell EOK 2 Vannbassengene

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Juleløp/Vinterkarusell EOK 2 Vannbassengene
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: torsdag 26 desember 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 46 påmeldte deltakere.

Damer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Randi L.H. BirkelandEgersund OK224927
Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK502960
Hilde HetlandEgersund OK224784
Monica HorpestadEgersund OK224977
Ida KolstøEgersund OK245574
Hanne MongKlubbløs207403
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Inger Tone NygårdEgersund OK184113
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277
Ingunn VoilåsEgersund OK184007

Herrer - mellomlang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ivar AalbuEgersund OK238114
Ole Andre BrandsbergEgersund OK224732
Odd GarpestadEgersund OK191240
Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK217009
Frank HansenEgersund OK504707
Olav HellandEgersund OK207822
Jan HetlandEgersund OK208645
Thomas HetlandEgersund OK209740
Alexander HorpestadEgersund OK223933
Odin HorpestadEgersund OK224887
Steinar HorpestadEgersund OK224896
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660

Herrer - lang løype (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Trond Sigurd FotlandEgersund OK225018
Odd FuglestadÅlgård Orientering500402
Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK502911
Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK502959
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Kenneth MydlandEgersund OK216944
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Kjetil TorgersenEgersund OK224213
Ole TørnqvistFana IL192921
Anders B. ØksenholtNydalens SK508920

Nybegynnerløype (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Felix Eckoff GjermestadEgersund OK195889
Andreas B LeidlandEgersund OK247906
Marius B. LeidlandEgersund OK247903
Ruben Mydland HellandEgersund OK247996
Erik Aarstad TorgersenEgersund OK209376

Herrer kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arne BrandsbergEgersund OK204773
Emil Fotland KolstøEgersund OK224945
Viljar Fotland KolstøEgersund OK209321
Markus Mydland HellandEgersund OK224828

Damer kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sophie Christin Eckhoff GjermestadEgersund OK204739

Annonser

IOF Eventor