Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Klubbmesterskap Ultralang 2019

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Klubbmesterskap Ultralang 2019
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 9 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 56 påmeldte deltakere.

2,5 km C/N (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Adele C.S. EdvardsenFredrikstad SK510693
Amalie Ek-JacobsenFredrikstad SK248017
Emma Enger-OlsenFredrikstad SK
Endre Enger-OlsenFredrikstad SK
Hugo HolmquistFredrikstad SK224730
Marit Holte RoslandFredrikstad SK
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Leonora KvameFredrikstad SK
Aurora Lucasen-PoppeFredrikstad SK247749
Lotta Ringstad HoltFredrikstad SK223700
Selmer Ringstad HoltFredrikstad SK224756
Ragna Sand DrangsholtFredrikstad SK
Aksel SolbergFredrikstad SK61941
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Ella Mathilde ThuveFredrikstad SK248028
Live Melissa WilhelmsenFredrikstad SK247864

6 km A/B (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jan Edvin BlomkvistFredrikstad SK220887
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Andrine K. S. EdvardsenFredrikstad SK510692
Signe Strand GulbrandsenFredrikstad SK213374
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK213250
Camilla ImrikFredrikstad SK209934
Audun NordbyFredrikstad SK507056
Hilde PoppeFredrikstad SK203117
Erling SøylandFredrikstad SK247428

10 km A (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Anders BrynildsenFredrikstad SK202087
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK208642
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK212601
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786
Marit KahrsFredrikstad SK211091
Tom A. KarlsenFredrikstad SK204100
Einar ModahlFredrikstad SK210795
Arnfinn MoeFredrikstad SK501169
Kjell Reidar MydskeFredrikstad SK510450
Oliver Hagaseth MydskeFredrikstad SK190325
Sondre OttesenFredrikstad SK212553
Håkon StandalFredrikstad SK209932
Ludvik SætherFredrikstad SK224883

15 km A (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mattias KarlssonFredrikstad SK210109
Runar Saur ModahlFredrikstad SK211058
Sindre ØsthagenFredrikstad SK250476

4 km B/C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vegar ArnesenFredrikstad SK504607
Lars AurebekkFredrikstad SK502123
Ola AurebekkFredrikstad SK502128
Anne-Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK202089
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Amund Enger-OlsenFredrikstad SK
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK212471
Birgitte HusebyeFredrikstad SK212588
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK223703
Isak SolbergFredrikstad SK213164
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
Britt Stine StrandFredrikstad SK211886

Annonser

IOF Eventor