Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM Mellomdistanse - Finndulten

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM Mellomdistanse - Finndulten
Arrangørorganisasjon: Lunderseter IL
Dato: lørdag 22 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 70 påmeldte deltakere.

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bo JullumBrandval/Kongsvinger OK67779
Tobias SkoglundGjø-Vard OL247434

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre DalGrue IL212301

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll224166
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll224170

C-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Oddvar GravingenOK Hierne229761
Kjersti SmåstuenOL Toten-Troll223658

B-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ruth Malin DalGrue IL252158

B-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Roar SkoglundGjø-Vard OL217374

D 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL180944
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869

D 21- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BillingsøBrandval/Kongsvinger OK241420
Emilie Westli AndersenLøten o-lag236005
Evine Westli AndersenLøten o-lag501130

D 35- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anna-Thekla TonjerElverum OK215579

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL92121
Julie Finsrud LandeEidskog OL80355

D 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll168839
Vibeke JullumBrandval/Kongsvinger OK198614
Eli Ringstad LienGjø-Vard OL179441

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege SolerødGjø-Vard OL508258

D 55- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unn Hilde HeggedalKongsberg OL511434
Mette SolbergseterAustmarka IL208622

D 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag181113
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aksel Tonjer FingarsenElverum OK227532
Lars FlaskerudOL Toten-Troll198024

H 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Emil Tonjer FingarsenElverum OK227509
Amund FlaskerudOL Toten-Troll506982
Asbjørn LandeEidskog OL505632
Even LienGjø-Vard OL217882

H 15-16 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnar LandeEidskog OL505675
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Johannes Bjørke SollienOL Toten-Troll215632
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sander Tonjer FingarsenElverum OK500284
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Lars LienGjø-Vard OL508130

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eivind LandeEidskog OL500534
Lukas LilandNydalens SK507605

H 35- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Audun FingarsenElverum OK216838
Morten FredhOK Moss208419

H 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Antti JokinenBrandval/Kongsvinger OK250482
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083

H 45- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL480253
Trond FlaskerudOL Toten-Troll168972
Anders HaugerBrandval/Kongsvinger OK162155
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Martin SkytterenOdal OL - Orientering204566
Anders SollienOL Toten-Troll92154

H 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981

H 55- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erlend SlokvikOL Toten-Troll248082
Svein-Erik SøgårdKongsberg OL507082
Svein ThorsbergGrue IL222088

H 60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Trond OlsenLøten o-lag235810
Bjørn SolbergseterAustmarka IL502487
Harald ØstbyeElverum OK221167

H 65- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Tor SolbergseterAustmarka IL208625

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Leif BillingsøEidskog OL241825
Terje MalmHamar OK500407
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Paul SkjakerHadeland OL236303
Tor TrøanHadeland OL501084
Knut WikstrømRingsaker OK211405

H 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Klaus EngenEidskog OL216401

D 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mari Børke SætabergetVang OL247258

H 9-10 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Erik JullumBrandval/Kongsvinger OK77387

Annonser

IOF Eventor