Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-jukola løp 4

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinter-jukola løp 4
Arrangørorganisasjon: Sandefjord OK
Dato: onsdag 20 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 79 påmeldte deltakere.

Lang A (26)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Lise AndreassenSandefjord OK238121
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Elin BjervaLarvik OK510312
Arne DirdalLarvik OK510338
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Georg EllilaStokke IL509148
Sturle FurlandSandefjord OK510317
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Kine GulliksenBækkelagets SK506937
Morten HamreIL Hauken89505
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Sindre R HoltHedrum OL221389
Knut Ivar JohansenSandefjord OK241780
Tom KristensenLarvik OK507715
Anders Bjørningstad KristoffersenKristiansand OK207999
Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn503254
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Eirik RavnanTyrving IL502593
Frode RobertsenStokke IL507859
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL246568
Tone StoklandSandefjord OK188461

Kort A (32)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Morten AndresenOK Skeidi500673
Mariann Øren ArvesenSandefjord OK211880
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Elin BordøyHedrum OL187285
Brage EikåsSandefjord OK182096
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Ida Sofie HjortlandLarvik OK209884
Ole Edvard HjortlandLarvik OK209885
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Hilde KløvstadSandefjord OK206560
Roger LysnesHedrum OL182119
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Harald OmlandSkien OK507027
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Espen RaastadSkien OK211809
Peder RauanLarvik OK177935
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Tom SagaSkien OK207744
Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL207642
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Per Einar StrømHedrum OL221210
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Eli Marie WiigPorsgrunn OL241874
Per Henrik ZagarLarvik OK217736
Pernille ZagarLarvik OK212310

C-løypa (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Alexander DybvikStokke IL94396
Anikken Gjein DybvikStokke IL223932
Jens G. DybvikStokke IL195951
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Sindre FurlandSandefjord OK510316
Daniella GjoneSandefjord OK213501
Niclas GunnerødStokke IL509334
Ragnar HillestadLardal OL502481
William Douglas HillgaarSandefjord OK
Anna Strøm JuliussenSandefjord OK223934
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Inger MørkSandefjord OK187238
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Rita RaastadSkien OK502129
Jorunn Brun SagaSkien OK207864
Magnus SigurdssonStokke IL509124
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

Annonser

IOF Eventor