Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola #9

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinter-Jukola #9
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 8 januar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 73 påmeldte deltakere.

A-lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OK510312
Arne DirdalLarvik OK510338
Lars FremstadLarvik OK500246
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Helge GisholtOK Skeidi238122
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Erling GrammeltvedtOK Skeidi502091
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Kine GulliksenBækkelagets SK506937
Anders Kristian HoltHedrum OL182126
Sindre R HoltHedrum OL221389
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Marius MartinsenSandefjord OK171885
Stein MartinsenSandefjord OK504633
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL222625
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL241416
Trond StrandbergLarvik OK204858

A-kort (41)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Tom AasrumHedrum OL221390
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Bjørn Helge CeebergHedrum OL203393
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK212572
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Brage EikåsSandefjord OK182096
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Wenche EikåsSandefjord OK207892
Helge FossheimHedrum OL187289
Maren Sofie FremstadLarvik OK212562
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Knut GjoneSandefjord OK223921
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362
Vigdis Bakken HamreLarvik OK212067
Hanne HerumOK Skeidi89671
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK199549
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Bjørn Richard KirsteSkien OK195867
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Roger LysnesHedrum OL182119
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Jørn MyrlandNotodden OL500241
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Bjørn Arnfinn PaulsenLarvik OK509552
Frode RobertsenStokke IL507859
Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL246565
Tone StoklandSandefjord OK188461
Per Einar StrømHedrum OL221210
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Jiri UrvalekPorsgrunn OL184537
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Pernille ZagarLarvik OK212310

C (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin BordøyHedrum OL187285
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Ragnar HillestadLardal OL502481
Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL504687
Eli KlovningPorsgrunn OL221368
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Kåre NilsenSandefjord TIF221150
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Arvid WennerstrandPorsgrunn OL245298
Henrik WennerstrandPorsgrunn OL506954
Vidar WennerstrandPorsgrunn OL245297
Mie ZagarLarvik OK217726

Annonser

IOF Eventor