Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Furugampen 2020

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Furugampen 2020
Arrangørorganisasjon: Hamar OK
Dato: lørdag 26 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 169 påmeldte deltakere.

N-åpen (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rasmus Ekeberg HallerbyOL Vallset/Stange247735
Maja HaugereidVang OL234389
Minna HaugereidVang OL234535
Simen Lian MortensenIL Koll204204
Eirin Melgalvis BilstadVang OL217782
Peder Melgalvis BilstadVang OL217656
Erik OskalHamar OK501062
Andreas SkistadGjø-Vard OL239574
Daniel SkistadGjø-Vard OL242414
Esther StenbergVang OL213345
Martin Lien StøenLillehammer OK233620
Ulrikke Visted-HansenGjø-Vard OL213126

N2-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre DalGrue IL212301

N2-åpen 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

C-åpen 10-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sunniva Breiby HjellesetØstmarka OK224894

C-åpen 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering503362
Anita DalGrue IL229758
Kristin MortensenIL Koll211439
Camilla SvensvikØstmarka OK510762

B-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin Stubban HygenØstmarka OK209892
Celine VistedGjø-Vard OL247336

AK-åpen (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hildegunn LindstadOL Toten-Troll215171
Lene OskalHamar OK201387
Simen OskalHamar OK204279
Jens-Henrik SimonsenOK Øst206439
Joanna SzlendakKlubbløs
Jan Åsmund SætabergetVang OL89083
Lene Margrethe SætabergetLunderseter IL227481
Bjørnar ØdegårdstuenAlta OL217265

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maren Bleken RudVang OL211885
Eline KjøsLillehammer OK191683
Mari StenbergVang OL217811
Mari Børke SætabergetVang OL247258

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Eline KravdalGjø-Vard OL224356
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871
Leonie SvensvikØstmarka OK223505

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Bleken RudVang OL213580
Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK224191
Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL225506
Ida Øverli StøenLillehammer OK217869
Minna Sofie WingstedtHalden SK200200

D 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
June Rogstad BekkevoldLøten o-lag211915
Ruth Malin DalGrue IL252158
Anne FrøislandVang OL213777
Maren HenriksenVang OL511449
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Mari Ovidia RanestadHamar OK219500
Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL204756
Emma Visted-HansenGjø-Vard OL225106

D 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sofie JohanssonVang OL211191
Nina SmestadLøten o-lag501471
Heidi Therese WiestVang OL510989

D 35- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Guri Stenseth KjøsLillehammer OK98032
May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL224964
Astrid KravdalGjø-Vard OL201989
Line Merete LibakVang OL217388
Tone Bleken RudVang OL173480
Inga Ekeberg SchjerveOL Vallset/Stange116466
Anja WingstedtHalden SK79290

D 45- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit BergsetGjø-Vard OL206112
Anne Marit BordalRingsaker OK215180
Lisbeth GråvVang OL190260
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering222531
Gunn Elin RudiHadeland OL502131
Hege SolerødGjø-Vard OL508258
Ingjerd SommerstadKongsberg OL231180
Anita StensethSnertingdal IF Orientering501370
Audrun UtskarpenIL GeoForm195740

D 55- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Wenche BjørnstadRingsaker OK500535
Ida EngenRaumar Orientering228076
Guri LarssenLillehammer OK512623
Ingrid RavnanOL Toten-Troll215031
Vanja StaffOL Toten-Troll207721
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 65- (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag181113
Elisabet Høgset RiseRingsaker OK217233
Margrete JørandliGjø-Vard OL215006
Elle M. MelbyeHeming Orientering216699
Lill Ramberg SkappelLillehammer OK224483
Gro SolnørdalRudsbygd IL191273
Sidsel StorihleRingsaker OK190650
Kari VikerhaugenOdal OL - Orientering204565
Bente Tangen WikstrømRingsaker OK501263

D 75- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tea ForbergRond OL69017

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus MolundTyrving IL213376
Nikolai TesloHadeland OL204702
Ville Emil WingstedtHalden SK181249

H 13-14 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel AasnessOdal OL - Orientering217652
Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag213057
Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange217242
Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll223805
Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL192421
Ask Felland SætnanFossum IF247871

H 15-16 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andreas KvammeOL Toten-Troll223815
Lars LienGjø-Vard OL508130
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL225454
Kristoffer Børke SætabergetVang OL217852

H 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen BallangrudOL Toten-Troll511576
Kenneth BilstadVang OL220950
Ove Antvord HaugereidVang OL188987
Sigurd KvammeOL Toten-Troll170846
Agnar RenolenWing OK504504
Simen SmestadLøten o-lag207863
Emil WingstedtHalden SK208496

H 35- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Petter HallerbyOL Vallset/Stange215595
Kjetil HolmenSnertingdal IF Orientering209636
Egon LundsrudOK Moss508248
Øyvind SteinbekkenOdal OL - Orientering217038

H 45- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Olav AndersenVang OL190259
Jostein HaugOL Vallset/Stange200561
Hans Olav HygenØstmarka OK186840
Håvard KvammeOL Toten-Troll506981
Odd Arne LianIL Koll211361
Øyvind LienGjø-Vard OL508151
Asgeir LiumFet OL509002
Kjetil MolundTyrving IL211366
Espen RøsteKongsberg OL204757
Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering239394
Stig WiestVang OL207657

H 55- (19)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Steinar BakkenLillehammer OK67428
Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL229660
Guttorm EggeIL GeoForm210110
Knut EngenRaumar Orientering228075
Roy GjerdingOK Moss504397
Frode HaugHamar OK97998
Erik HaugenRingsaker OK92338
John HofossHadeland OL503035
Tore JørgensenHamar OK215634
Stein Arne NegårdVang OL507609
Sture OttesenIndre Østfold OK500917
Erik SlettumGjø-Vard OL506783
Nils Harald StaffOL Toten-Troll223660
Morten StenbergVang OL238004
Tore StensethLøten o-lag217264
Svein ThorsbergGrue IL222088
Onno VerberneOL Toten-Troll207674
Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering501405
Harald ØstbyeElverum OK512602

H 65- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Paul Martin BergRudsbygd IL191274
Ola BroxOL Toten-Troll204649
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Are EriksenOslostudentenes IK512818
Sjur GjestvangOL Toten-Troll215335
Einar LienLøten o-lag480070
Knut MalmoRingsaker OK501243
Asbjørn SchjerveLøten o-lag71802
Øystein SkappelLillehammer OK217864
Bjørn SteinbekkenOdal OL - Orientering221412
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering204722
Jan Otto SætabergetLunderseter IL80424
Roar SætabergetLunderseter IL227482
Terje TangenRingsaker OK188864
Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering505638
Knut WikstrømRingsaker OK211405
Terje WikstrømRingsaker OK501259

H 75- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helge BjaalandHeming Orientering217272
Klaus EngenEidskog OL512059
Hans Petter JevanordRingsaker OK216986
Jon Vegard LundeLillehammer OK192660
Magne SmelandVang OL208637
Geir TrøanNordre Follo Orientering186215

Ledsager (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit DalheimLunderseter IL
Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK212498
Berit RøsteRingsaker OK506824
Hans Jørgen RøsteRingsaker OK124917
Solveig StenbergVang OL92070
Laila SørlienVang OL234874

Annonser

IOF Eventor