Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinterjukola 1

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per klasse

Arrangementets navn: Vinterjukola 1
Arrangørorganisasjoner: IL Hauken / Porsgrunn OL
Dato: onsdag 30 oktober 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 52 påmeldte deltakere.

Andebu IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elling AakreAndebu ILA-kort236004

Drangedal OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Odd AureDrangedal OLA-kort89873
Astrid LundeDrangedal OLC-nivå89887

Hedrum OL (2)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Sindre R HoltHedrum OLA-lang221389
Per Einar StrømHedrum OLA-kort221210

IL Hauken (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Henrik Repstad StoremyrIL HaukenA-kort506700

Larvik OK (10)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Elin BjervaLarvik OKA-lang510312
Jørgen FrøydLarvik OKA-kort224369
Per Olav GulbrandsenLarvik OKA-lang509442
Sigrid Bakken HamreLarvik OKC-nivå212362
Vigdis Bakken HamreLarvik OKC-nivå212067
Malin Sjøvold JohnsenLarvik OKC-nivå189133
Tom KristensenLarvik OKA-lang507715
Henrik Kaupang LyeLarvik OKA-kort212147
Kåre ThorbjørnsenLarvik OKA-kort211532
Per Henrik ZagarLarvik OKA-kort217736

Nydalens SK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Emilie WestinNydalens SKA-lang203458

OK Skeidi (4)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Morten AndresenOK SkeidiA-kort500673
Erling GrammeltvedtOK SkeidiA-lang502091
Anne Marie Koren HalvorsenOK SkeidiC-nivå502234
Hanne HerumOK SkeidiA-kort89671

Porsgrunn OL (24)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OLA-kort222212
Dag AusenPorsgrunn OLA-kort213725
Martin AusenPorsgrunn OLA-kort229527
Jan GatevoldPorsgrunn OLA-lang221108
Une HoltermannPorsgrunn OLA-lang213375
Ole JohanssonPorsgrunn OLA-kort504613
Kay JørgensenPorsgrunn OLA-kort501320
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OLA-lang213424
Eli KlovningPorsgrunn OLC-nivå221368
Magne KlovningPorsgrunn OLC-nivå229517
Halvard KornmoPorsgrunn OLA-lang184355
Thore KornmoPorsgrunn OLA-lang222121
Bjørn LiePorsgrunn OLA-kort501731
Rolf LyePorsgrunn OLC-nivå507823
Knut Wiig MathisenPorsgrunn OLA-lang222625
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OLA-lang480109
Anders L. RosenvoldPorsgrunn OLA-lang241416
Håvard SkriubakkenPorsgrunn OLA-lang246568
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OLA-kort241823
Hilde VassendPorsgrunn OLA-kort203385
Kjell WestinPorsgrunn OLA-lang480106
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OLA-lang230092
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OLA-kort234871
Eli Marie WiigPorsgrunn OLA-kort241874

Sandefjord OK (5)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Brage EikåsSandefjord OKA-kort182096
Jo Børre EikåsSandefjord OKA-lang206461
Jonas EikåsSandefjord OKA-lang206477
Wenche EikåsSandefjord OKA-kort207892
Knut Ivar JohansenSandefjord OKA-lang241780

Skien OK (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Harald OmlandSkien OKA-kort507027

Stokke IL (1)

NavnOrganisasjonKlasseBrikkenummer
Frode RobertsenStokke ILA-kort507859

Annonser

IOF Eventor