Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Ivar-o-løpet med Trimtex-cup

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Ivar-o-løpet med Trimtex-cup
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: lørdag 22 august 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 67 påmeldte deltakere.

N-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Amalie BirkelundAsker Skiklubb212070

D 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering507087
Mari KallesonOppsal Orientering223923
Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb203792
Oline Soma SlåstadRaumar Orientering223850
Synne Syversen GihleOppsal Orientering224978
Eira Skaarer WiklundNydalens SK203119
Sofia ØhlckersTyrving IL245761

D 15-16 (9)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb212264
Kathinka Zahl HagenFossum IF504706
Linnea HolstTyrving IL192323
Ane HustvedtOppsal Orientering212682
Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering506980
Marie KravdalGjø-Vard OL511663
Sara MartiniAsker Skiklubb508560
Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb207603
Inga Skaarer WiklundNydalens SK511747

D 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iris HolstTyrving IL181925
Tina KallesonOppsal Orientering206498

D 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Maria JonssonNydalens SK224623

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Line Bar-NathanLillomarka OL186275
Silje SyversenOppsal Orientering500593

D 45- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb181955
Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering207718

D 50- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrun NygårdAsker Skiklubb96109
Jorun RuudAsker Skiklubb508100

D 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sharon BroadwellIL GeoForm504446

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nils NikolaisenOppsal Orientering177874
Magnus Syversen GihleOppsal Orientering500568

H 11-12 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alfred NikolaisenOppsal Orientering247756
Simen ÅnensenOppsal Orientering225108

H 13-14 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nov Bar-NathanLillomarka OL233961
Mathias BirkelundAsker Skiklubb191071
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409
Mathias LinløkkenØstmarka OK203470
Mikkel RastadAsker Skiklubb502885
Erlend SommerheinFossum IF204608
Christoffer ÅnensenOppsal Orientering246440

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikael BirkelundAsker Skiklubb507449
Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb502890
Tobias Tronbøl LiumIL Koll511807
Mathias NyhaugAsker Skiklubb505200
Ask OlaussenOppsal Orientering231284
Philip Lehmann RomørenFossum IF211812
Eirik Vie StrislandFossum IF510429
Sindre Vie StrislandFossum IF510322

H 17-20 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK501270
Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb502143

H 21- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stein H. HagenFossum IF504815

H 40- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering186830

H 45- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Torstein HoleNydalens SK197809
Øystein RastadAsker Skiklubb212379

H 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn MartiniAsker Skiklubb203849

H 55- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450

H 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vidar BerteigIL GeoForm506796
Eldar BørsumBækkelagets SK181968
Peter KlavenessMåren OK501154
Kjell Gorm RøkkeTyrving IL511455

H 80- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK508534

Åpen N 17- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stian LillegårdLillomarka OL198793

Åpen B 17- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haakon DolvenAsker Skiklubb228441
Torleif GaltelandAsker Skiklubb212659
Arild NyhaugAsker Skiklubb204534
Marius StrandseterRøyken OL509440

Åpen AK (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elin KallesonOppsal Orientering206250
Ola NilsenOppsal Orientering219489

Annonser

IOF Eventor