Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Nyttårsløpet, OK Moss

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Nyttårsløpet, OK Moss
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: torsdag 31 desember 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 196 påmeldte deltakere.

N-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olivia Aune BryneOK Moss
Aron Rostveit ElmiOK Moss242393
Amanda B. HanslienOK Moss
Eva Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Henrik Riddervold KahrsFredrikstad SK237786
Mira Fosser LundsrudOK Moss507950
Solan LøkenOK Moss212222
Eline PedersenOK Moss197136
Mia PedersenOK Moss217813
Theo PedersenOK Moss508195
Aksel SolbergFredrikstad SK247862

DH -10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Klavestad AabyFredrikstad SK211417
Amelia Aune BryneOK Moss
Aisha Rostveit ElmiOK Moss228466
Elise Holm NedrebøOK Moss187216

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elise HaugeSarpsborg OL247206
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Erle Pedersen WetterhusOK Moss
Erle Elise WoldOK Moss

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering209622
Frida Hovgaard EisvangOK Moss242280
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Julie Sophie WoldOK Moss507852

D 17- (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Stine AustadRaumar Orientering512659
Hedda Raadal BjørloNTNUI506934
Karoline BjørnerødOK Moss504584
Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI501008
Julie EikelandOL Tønsberg og omegn506936
Tilla Farnes HennumNTNUI500002
Ida Elisabeth FinstadOK Moss98012
Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK512592
Aurora GjølsjøNTNUI505166
Ingrid GulbrandsenNTNUI255261
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK237786
Pernille KatlaNTNUI203103
Selma KristiansenOK Moss502913
Kristin Melby JacobsenLardal OL512798
Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering251369
Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Anny Horge RogneOL Tønsberg og omegn222564
Linda SolbergFredrikstad SK500560
Helena ÅsbergNTNUI500547

D 40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hege GunnerødIL GeoForm41211786
Tonje HolmOK Moss201518
Elisabeth Aune JakobsenOK Moss217857
Bente Fosser LundsrudOK Moss510666
Marianne LøkenOK Moss505784
Anne NilsenÅs-NMBU Orientering180125
Cathrine SandvikRaumar Orientering504709
Britt Stine StrandFredrikstad SK211886
Anette SvartedalTrøsken IL242296
Hanne WoldOK Moss96146

D 50- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne-Grete AustadRaumar Orientering510710
Marit-Elin IdenTeam Jeløy502924
Tone Karina IngesenSarpsborg OL197788
Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering506135
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Ingrid TveiteÅs-NMBU Orientering224060
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elisabeth RomckeOK Moss502548
Else StordalOL Tønsberg og omegn199630
Anne SørumIndre Østfold OK500607

D 70- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tordis Rytter JakobsenOK Moss197740

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trym BreimoOK Moss217677
Anders Rostveit ElmiOK Moss512789
Selmer LøkenOK Moss511805
Isak SolbergFredrikstad SK213164

H 13-14 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Benjamin BuhlerMåren OK248275
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Brage KristiansenOK Moss176192

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn239020

H 17- (24)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Håkon Raadal BjørloNTNUI511343
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Børge BrenåsVarteig OL195673
Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering509905
Håvard Sandstad EidsmoFreidig509322
Bendik EliassenNTNUI500903
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Vegard GulbrandsenNTNUI500003
Kasper Harlem FosserHeming Orientering506933
Niels Christian HellerudHalden SK206905
Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK237785
Adam KristiansenOK Moss502914
Even LindaasVang OL511648
Mats LindaasElverum OK209963
Herman Ryen MartinsenNTNUI501366
Hans Petter MathisenNTNUI507039
Kristoffer NeslandTyrving IL216922
Sindre NordhagenKlubbløs207007
Linus OlhansÅs-NMBU Orientering255332
Adrian OpheimNTNUI206305
Oskar Spets StorhovFreidig511303
Thomas TubbehaugenOK Moss222453
Nils TveiteÅs-NMBU Orientering221212

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK511790
Espen BekhusFredrikstad SK512708
Audun BjerknesMåren OK501317
Morten BreimoOK Moss224630
Henning Bratland CarlsenOK Moss512686
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Anders FærdenNordre Follo Orientering236731
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK510615
Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK506174
Erik Rytter JakobsenOK Moss208926
Lars Ole KlavestadFredrikstad SK62026
Vegar KristiansenOK Moss502912
Øyvind LøkenOK Moss511806
Martin MalmstrømOK Moss
Vidar SolbergFredrikstad SK213312
Jørgen Misje WoldFredrikstad SK247596

H 50- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK512661
Tore BjørnerødOK Moss511094
Dag BrenåsVarteig OL504028
Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering241540
Martin Hovgaard EisvangOK Moss211642
Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering179401
Trond GjelstadSandefjord OK512591
Ole IngesenSarpsborg OL510995
Kjetil KarlsenTeam Jeløy222689
Øystein KildahlØstmarka OK184248
Rune LøkenOK Moss
Henning MartinsenFredrikstad SK197869
Roar MathisenOL Tønsberg og omegn192566
Einar ModahlFredrikstad SK211058
Trond MøretrøNordre Follo Orientering197023
Erik SandbækOK Moss121799
Dag SyversenSarpsborg OL191634

H 60- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kjell Einar AndersenVarteig OL234870
Harald BaugerOK Moss222257
Knut BjørkeloNordre Follo Orientering204600
Axel BromanderOK Moss250604
Karl Aasmund ErøyOK Moss255342
Roy GjerdingOK Moss504397
Arild KirkerødSarpsborg OL247108
Morten KongsbergTyrving IL502359
Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering89431
Ove MartinsenHauketo IF199744
Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL222157
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Sture OttesenIndre Østfold OK512721
Jan SveenRaumar Orientering501365
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044
Harald ØstbyeElverum OK512602
Bjørn ÅstorpSarpsborg OL94056

H 70- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingar FinstadOK Moss239488
Per FosserHeming Orientering208714
Willy GrønstadGimle IF511354
Bjørn GunnerødIL GeoForm4122594
Per Reidulf HolmOK Moss100291
Jan JansenOK Moss195769
Peter KlavenessMåren OK501154
Odd KletteliBækkelagets SK500050
Stein KorenOK Moss84658
Thore LøkenOK Moss500287
Øystein MadsenHaugerud IF508982
John Thomas PetersenNittedal OL184542
Steinar RuudKonnerud IL511475
Per Oscar SaugestadOK Moss222648
Knut Tore SolheimNydalens SK4119079
Hans StordalOL Tønsberg og omegn199690

B-åpen (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mai Britt BjørkSandefjord OK188443
Elisabet BreimoOK Moss502232
Elsie BrenneVarteig OL222551
Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn199522
Simen FinstadOK Moss98013
Trond FinstadOK Moss98009
Selma FærdenNordre Follo Orientering236758
Vibeke LarsenSarpsborg OL248286
Tore LindaasElverum OK220882
Sigrid Saur ModahlFredrikstad SK210795
Ole Johannes NedrebøOK Moss202989

C-åpen (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nanna AabyFredrikstad SK250047
Helle Bach HanslienOK Moss
Olivia b. HanslienOK Moss
Per-christian HanslienOK Moss
Magnus Friedhelm KlavenessMåren OK212023
Kristin TjernshaugenOK Moss512687

A-åpen (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss197030
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Børre GrovanOL Tønsberg og omegn504338
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Tor LahlumNordre Follo Orientering220722
Jon MøretrøNordre Follo Orientering209657
Erlend SommerheinFossum IF204608

Ledsager/sjåfør (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Shire ElmiOK Moss250511
Geir JacobsenLardal OL141077
Anita RostveitOK Moss253998

Annonser

IOF Eventor