Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Vinter-Jukola løp 2

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Vinter-Jukola løp 2
Arrangørorganisasjon: Larvik OK
Dato: onsdag 6 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 80 påmeldte deltakere.

A-lang (20)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Dag AusenPorsgrunn OL213725
Cornelius BjørkSandefjord OK507608
Arne DirdalLarvik OK198720
Jo Børre EikåsSandefjord OK206461
Jan GatevoldPorsgrunn OL221108
Benjamin GjoneSandefjord OK213254
Gabriel GjoneSandefjord OK508253
Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn501325
Maria GrovanOL Tønsberg og omegn508981
Per Olav GulbrandsenLarvik OK509442
Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn199628
Une HoltermannPorsgrunn OL213375
Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL213424
Halvard KornmoPorsgrunn OL184355
Tom KristensenLarvik OK507715
Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL480109
Tobias MathisenPorsgrunn OL203281
Kristin Melby JacobsenLardal OL217355
Ingrid MobråthenBotne SK217780
Eirik RavnanTyrving IL502593

A-kort (44)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elling AakreAndebu IL236004
Kerstin Elisabeth AasPorsgrunn OL222212
Morten AndresenOK Skeidi500673
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Elin BordøyHedrum OL187285
Agathe BrathagenLarvik OK224439
Linda BrathagenLarvik OK224262
Jan BøhleOL Trollo221216
Wilson Antonio Culma ManceraLarvik OK212572
Brage EikåsSandefjord OK182096
Jonas EikåsSandefjord OK206477
Trond EvensenOL Tønsberg og omegn198820
Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn502811
Helge FossheimHedrum OL187289
Jørgen FrøydLarvik OK224369
Knut GjoneSandefjord OK223921
Hanne HerumOK Skeidi89671
Ole JohanssonPorsgrunn OL504613
Espen JohnsenHedrum OL182118
Ludvig JohnsenHedrum OL203443
Kay JørgensenPorsgrunn OL501320
Bjørn LiePorsgrunn OL501731
Henrik Kaupang LyeLarvik OK212147
Tone Sølie LysnesHedrum OL182120
Kjell MeenPorsgrunn OL221464
Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK207502
Harald OmlandSkien OK507027
Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss509552
Espen RaastadSkien OK211809
Peder RauanLarvik OK177935
Frode RobertsenStokke IL507859
Tom SagaSkien OK207744
Tone StoklandSandefjord OK188461
Henrik Repstad StoremyrIL Hauken506700
Per Einar StrømHedrum OL221210
Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL241823
Dagfinn TorpePorsgrunn OL222595
Guro VassendPorsgrunn OL220954
Hilde VassendPorsgrunn OL203385
Kjell WestinPorsgrunn OL480106
Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL230092
Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL234871
Per Henrik ZagarLarvik OK217736
Pernille ZagarLarvik OK212310

C-løype (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Øystein AndersenLarvik OK237787
Tor Eivind EdvardsenLarvik OK510632
Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi502234
Sigrid Bakken HamreLarvik OK212362
Vigdis Bakken HamreLarvik OK212067
Ragnar HillestadLardal OL502481
Lerke HjelsethOL Tønsberg og omegn199688
Malin Sjøvold JohnsenLarvik OK186829
Kristian Kaupang LyeLarvik OK217755
Rolf LyePorsgrunn OL507823
Torstein LyeLarvik OK502033
Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn506661
Rita RaastadSkien OK502129
Jorunn Brun SagaSkien OK207864
Even Tore SteinsholtLardal OL222259
Kåre ThorbjørnsenLarvik OK211532

Annonser

IOF Eventor