Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM natt

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM natt
Arrangørorganisasjon: Indre Østfold OK
Dato: fredag 16 oktober 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 85 påmeldte deltakere.

AK-åpen (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten BreimoOK Moss224630
Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK500281
Vibeke LarsenSarpsborg OL62596
Jotunn OlsenSarpsborg OL777777
Anette SvartedalTrøsken IL242296

D 13-14 par (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid Sofie Hox BrynildsenFredrikstad SK212303
Marte Hox BrynildsenFredrikstad SK202093
Jenny DanevadFredrikstad SK193091
Sigrid Schmitt GranHalden SK213211
Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL507966
Sofie Holm NedrebøOK Moss202986
Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL507555
Malin Husebye AamodtFredrikstad SK511408
Emma Aune JakobsenOK Moss198018
Åse Valero KjerkreitHalden SK224951
Marte Lillegraven LangsæterTrøsken IL181682
Tuva Fosser LundsrudOK Moss507871
Hedvig Scheele SøylandFredrikstad SK223703
Jenny SiggerudSarpsborg OL247938
Inger Anne Svendsby BraarudHalden SK512757
Erle Pedersen WetterhusOK Moss198016

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Elma Sagli GudimIndre Østfold OK187218
Sigrid HaugeSarpsborg OL228373
Julie Sophie WoldOK Moss213225

D 17-20 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karoline BjørnerødOK Moss504584

D 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK500116
Jo ShepherdHalden SK506930

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tonje HolmOK Moss201518
Birgitte HusebyeFredrikstad SK212601

D 50- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK512696

D 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lis DæhliLøten o-lag181113
Anne SørumIndre Østfold OK500607
Tove Skiri WahlgrenSarpsborg OL241885

H 13-14 par (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Birk BreimoOK Moss212377
Martin BryggenHalden SK242412
Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK510529
Johan HaugstvedtIndre Østfold OK234693
Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL234360
Sverre SandvikHalden SK213208
Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL206027

H 15-16 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL185942
Herman Lien BackstrømHalden SK506223
Alfred BjørnerødOK Moss504585
Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss511856
Peder BryggenHalden SK202091
Balder Hasvik LarsenHalden SK245651
Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL506568
Emil Husebye AamodtFredrikstad SK511409

H 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Peder HaugaardHalden SK203671
Alf Kristian HelleHalden SK225071
Sivert PoppeFredrikstad SK507757
Jakob TorgersenHalden SK204761

H 21- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind HelgerudHalden SK207805
Sindre ØsthagenFredrikstad SK250476

H 40- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas BedinIndre Østfold OK511790
Henning Bratland CarlsenOK Moss506222
Espen DanevadFredrikstad SK79095
Håkon GjerdeIndre Østfold OK237996
Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK80670
Dyre Martin GulbrandsenFredrikstad SK510615
Bård HaugstvedtIndre Østfold OK
Thomas LieFredrikstad SK510440
Anders LundeVarteig OL234506
Egon LundsrudOK Moss508248
Øyvind LøkenOK Moss511806

H 50- (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Pål AngvollFredrikstad SK212300
Pål BackstrømHalden SK182029
Tore BjørnerødOK Moss195675
Dag BrenåsVarteig OL504028
Bjørn Axel GranHalden SK181471
Asle GudimIndre Østfold OK507773
Ole IngesenSarpsborg OL510995
Terje LarsenHalden SK197853
Espen SvaeSarpsborg OL504395
Geir TorgersenHalden SK204759
Sigmund VisterIndre Østfold OK215057

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sigurd DæhliLøten o-lag501376
Bent GalborgenIndre Østfold OK229757
Arild KirkerødSarpsborg OL234166
Sture OttesenIndre Østfold OK500917

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Willy GrønstadGimle IF511354
Tom WahlgrenSarpsborg OL241880

Ledsager (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Fredrik DelåsHalden SK177281
Ellen Kathrine SvendsbyHalden SK226460

H 80 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harald WibyeOK Moss205396

Annonser

IOF Eventor