Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Rankingløp Sprint - Stavanger Øst

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Rankingløp Sprint - Stavanger Øst
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 20 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 68 påmeldte deltakere.

N-åpen (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arnas MockusGanddal IL247595
Noa StokkelandÅlgård Orientering149899
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358
Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb244749

C-åpen 17- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Aivarus MockutisGanddal IL195846
Britt-Hege NicolaysenStavanger Orienteringsklubb245181
Maria PettersenGanddal IL246779

AL-åpen (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Gro MarieroStavanger Orienteringsklubb214813

D 9-10 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Astrid GarpeStavanger Orienteringsklubb245180
Ester GarpeStavanger Orienteringsklubb245283
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533

D 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Vilde PuntervoldEgersund OK224911

D 13-14 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Solveig NicolaysenStavanger Orienteringsklubb234008
Synne Skeie PettersonEgersund OK224852
Elise Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb226942
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659

D 15-16 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thea Beate PuntervoldEgersund OK204740
Anna TaksdalGanddal IL508199
Karine Aarstad TorgersenEgersund OK224277

D 17- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL510664
Julie PuntervoldEgersund OK204767
Mariann SveinsvollGanddal IL503557
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388
Nina Glendrange WoldStavanger Orienteringsklubb248153

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Unni Byberg MæstadGanddal IL234151
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Tone Cecilie NystrømStavanger Orienteringsklubb195678
Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL188831
Elisabeth Christie ØrkeStavanger Orienteringsklubb213139

D 70- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)224935
Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)224844
Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)223595

H 13-14 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)227048

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660

H 17- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb238281
Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb500532
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Erik LimaGanddal IL209922
Mathieu McGuireGanddal IL197954
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Gunnar PettersonEgersund OK507842
Nils Tore PuntervoldEgersund OK204741
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Arild SvihusGanddal IL206298

H 50- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trond LamarkGanddal IL509448
Ove MæstadGanddal IL233789
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
John HansenKristiansand OK208650
Ove OalandGanddal IL216734

H 70- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb245282
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Kjell SvihusGanddal IL511477
Sverre VarebergStavanger Orienteringsklubb401040

Annonser

IOF Eventor