Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: KM-Ultralang Rogaland Brekkeheia
Arrangørorganisasjon: Stavanger Orienteringsklubb
Dato: søndag 21 juni 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 142 påmeldte deltakere.

C-åpen 10-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild Pfluger HundeideSandnes IL (Rogaland)243722
Thord SolheimSandnes IL (Rogaland)206527

C-åpen 17- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)181704
Berit SolheimSandnes IL (Rogaland)223483

B-åpen 17- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Kristin BreivoldGanddal IL510664
Helge HundeideSandnes IL (Rogaland)189134
Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)247904
Maria Nilsson RøddeGanddal IL213110
Tore RøddeGanddal IL206300
Peder SolheimSandnes IL (Rogaland)224727
Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)224120
Jørgen WesterheimStord Orientering197834

AK-åpen (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Geir HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)208719
Dag Abel SveenHaugesund IL Orientering506361
Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)223589

AL-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Øystein AmundrudStavanger Orienteringsklubb501406
Helene OmdalSandnes IL (Rogaland)72449

D 9-10 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Andrine Maudal SævlandÅlgård Orientering222610
Frida RichterSandnes IL (Rogaland)195929
Lea StokkelandÅlgård Orientering225533
Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)200916

D 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)510533
Elvira Maudal SævlandÅlgård Orientering225499
Maren OftedalÅlgård Orientering212181
Hanna in't VeldGanddal IL247976

D 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie Mydland HellandEgersund OK510987
Mari RichterSandnes IL (Rogaland)501267
Ada C StokkelandÅlgård Orientering507659
Miriam SveenHaugesund IL Orientering217721
Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)224809

D 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mariann SveinsvollGanddal IL503557

D 17-20 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ingrid LamarkGanddal IL509447
Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb211735
Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb207851
Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb207648

D 21- (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Janne Tjørhom AasheimGanddal IL187124
Franziska BlystadStavanger Orienteringsklubb207656
Marie Line FurlandNTNUI220844
Jorunn HadlandEgersund OK238115
Madli HjermannHaugesund IL Orientering506355
Aud Hognestad TaksdalGanddal IL501775
Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb206388

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)184505
Wenche Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb227050

D 50- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb234022
Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)204529
Vibeke LamarkGanddal IL509450
Inger Tone NygårdEgersund OK245577
Ann Karin TjørhomGanddal IL216714

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Liv-Grete ObrestadStavanger Orienteringsklubb233905

D 70- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb245177
Helga KlausenÅlgård Orientering221034
Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb231413
Inger Skretting OpstadEgersund OK217118

H 9-10 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Alexander Maudal SævlandÅlgård Orientering222050
Jonathan Maudal SævlandÅlgård Orientering222673

H 11-12 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Filip SveenHaugesund IL Orientering217885

H 13-14 (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)204554
Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505817
Livar OftedalÅlgård Orientering212199
Arnfinn SolheimSandnes IL (Rogaland)206522
Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb227048

D 15-16 (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)502999
Sara HetlandHaugesund IL Orientering212852
Alida OftedalÅlgård Orientering184277
Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)507649
Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering212932
Anna TaksdalGanddal IL508199

H 15-16 (11)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Edvin AakreEgersund OK223935
Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)211139
Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)189038
Øyvind LamarkGanddal IL509449
Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)201921
Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)505816
Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)507648
Markus RichterSandnes IL (Rogaland)501266
Samuel A StokkelandÅlgård Orientering507660
Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)184394
Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)510327

H 17-A kort (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ole Kristian TaksdalGanddal IL508137

H 17-20 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Markus Andreas BreivoldGanddal IL510663
Tobias RøddeGanddal IL197866
Andreas Nybak UrdalGanddal IL188800

H 21- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb186187
Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb510701
Erik LimaGanddal IL209922
Fredrik OmdalGanddal IL509109
Fredrik SandalGanddal IL501381
Morten Bjerga SundliGanddal IL212949
Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering506778
Bjarthe WesterheimStord Orientering184533
Johan Christie ØrkeNTNUI211766
Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL225547

H 40- (17)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)504478
Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)503032
Jørgen BreivoldGanddal IL510236
Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)510420
Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering500520
Oddmund NordgårdGanddal IL209736
Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering227555
Vegard PeikliSandnes IL (Rogaland)507650
Ørjan RavndalÅlgård Orientering500518
Kim RichterSandnes IL (Rogaland)511101
Morten Sørli RonæssStavanger Orienteringsklubb237779
Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering235209
Sturla StokkelandÅlgård Orientering507658
Henning SundbyGanddal IL225587
Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)507057
Aart Joakim in't VeldGanddal IL243462
Kenneth WesterheimStord Orientering199736

H 50- (16)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Arild AasheimGanddal IL181858
Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)507646
Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb200364
Geir FrøytlogEgersund OK507663
Jakob KarlsenGanddal IL243568
Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering38984
Harald KlippenbergEgersund OK238113
Trond LamarkGanddal IL509448
Jon MyklebostSandnes IL (Rogaland)229435
Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb204102
Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb510413
Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)211230
Øyvind RummelhoffStavanger Orienteringsklubb207651
Arnfinn RømuldSandnes IL (Rogaland)504390
Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb226009
Jan-Einar ØvremoÅlgård Orientering504620

H 60- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Bjørn AlsakerStavanger Orienteringsklubb186085
Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)221218
Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb504990
Paul Terje HaarrGanddal IL510634
Ove OalandGanddal IL216734
Otte OmdalGanddal IL250321
Terje StokkelandÅlgård Orientering187150
Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)511874

H 70- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Harry BreilandÅlgård Orientering509012
Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb226944
Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb221087
Kjell SvihusGanddal IL206206
Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb233906
Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb207888

N-åpen (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)223748
Tea StokkelandÅlgård Orientering225358

Annonser

IOF Eventor