Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Over Skauen

ArrangementsinformasjonPåmeldingVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Over Skauen
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 26 september 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 62 påmeldte deltakere.

D 13-14 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Iselin HøivoldKongsberg OL198838

D 15-16 (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mina Akiko JohnsenSturla, IF212043
Ylva KlausenSturla, IF212981

D 17-A kort (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Trude HansenBerger og Svelvik OL189096
Iris HolstTyrving IL512073
Ingrid Lund HovdenTyrving IL500311
Anne Marthe PeveriEiker OL211458

D 50- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Berit GrosvoldEiker OL511469
Aud KjemperudEiker OL508150
Anne Kristine NorderudTyrving IL220780
Marianne OmdalKongsberg OL503977
Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL506935
Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering507655

H 13-14 (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb239477
August Hellerud SireKonnerud IL234818
Max Skjerpen HusebyNydalens SK213708
Mats JohnsenSturla, IF212035
Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK181932
Sebastian RøkebergEiker OL213583
Erlend SommerheinFossum IF204608
Per Noah SommerheinNydalens SK203005

H 15-16 (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF212045

H 17- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Axel BerlinEiker OL192158
Jan Richard EriksenAsker Skiklubb511200
Egil FuruaBerger og Svelvik OL188994
Anders GustafssonSturla, IF213015
Erik Feyling HaareKonnerud IL184369
Jarl HommeSturla, IF209781
Arno Lilja GrønhovdModum OL77375
Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb504450
Trond LundTyrving IL501010
Eirik RavnanStokke IL502593
Halvor SaunesKongsberg OL195811
Jostein F. TellnesAsker Skiklubb189066
Andre WilhelmsenSturla, IF206268

H 17-A kort (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eirik BrynildsenEiker OL500591
Bernt HellerudKonnerud IL504528
Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL188995
Stian RøkebergEiker OL250607
Pål SommerheinFossum IF401132
Bjørn WesselBerger og Svelvik OL188887

H 50- (21)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Hallvard BergTyrving IL203634
Hasse BergstrømTyrving IL505395
Torgeir BrandalKongsberg OL192953
Roar ByeModum OL216683
Per Ole DahlsrudNydalens SK506792
Vidar ElvekrokEiker OL250218
Leif ErikssonModum OL87006
Lars Erik GjeinFossum IF241722
Christian GrotnesTyrving IL221251
Kjell GrønhovdModum OL501141
Jan Tore HenriksenNydalens SK206304
Ingar HåkonsenKongsberg OL208631
Bjørn W. LudvigsenSturla, IF500674
Klavs MadsenNydalens SK75025
Thor NorderudTyrving IL241735
Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering505398
Helge RevhaugRingerike OL510674
Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL193014
Tibor VáriSturla, IF209842
Harald WibyeOK Moss205396
Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL507044

Annonser

IOF Eventor