Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Urb-O løp 1 Individuell start

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Urb-O løp 1 Individuell start
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: tirsdag 5 november 2019

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 65 påmeldte deltakere.

H17- (6)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett186016
Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett195921
Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett506986
Stian RykkjeVaregg Fleridrett207688
Lars RøttingenFana IL502438
Sverre SoløyVaregg Fleridrett222675

D17- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Valentina DimitrovaGneist, IL502475
Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular192334
Christiane TrösseVaregg Fleridrett220066
Maaike van LangenFana IL509154
Kristine Bog VikaneFana IL510525

H-16 (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett222570
Kirill EikangerGneist, IL212188
Sondre EngtrøFana IL248544
Dagfinn GjerstadVaregg Fleridrett225456
Oskar HeksemFana IL213352
Andreas KragsethIL Gular212521
Brage Bell LysakerFana IL211903
Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett202383
Andreas Vaksdal TveitdalFana IL
Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett223879

D-16 (7)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett213270
Hedda Erica EikangerGneist, IL510772
Live GrønnevetIL Gular213393
Idun HeklandIL Gular213259
Judit M. MøllerFana IL246957
Tonje RykkjeVaregg Fleridrett213813
Marie ThomassenVaregg Fleridrett188791

H40- (13)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Arne AadlandSamnanger IL188882
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett192629
Bjarte EikangerGneist, IL502476
Helge EmhjellenIL Gular502360
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett202221
Erik JohannessenHordaveg BIL229504
Ole KragsethIL Gular181688
Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett199735
Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett509089
Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett222690
Pål ThomassenVaregg Fleridrett154302
Harald ValenVaregg Fleridrett78351
Erik VikaneFana IL99307

D40- (10)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Tove AasheimVaregg Fleridrett507838
Ragnhild BalsvikOsterøy IL206290
Hege FjellbirkelandIL Gular211280
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett222665
Nina GogaBergens TF184202
Gro MadslienVaregg Fleridrett470006
Rannveig NordhagenFana IL237735
Liv OrmbergGneist, IL241345
Karianne StrømmeVaregg Fleridrett235225
Vibeke ØyeIL Gular222669

H60- (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Per Egil EnganVaregg Fleridrett250264
Kristian Hj. FalchIL Gular221511
Erling StrandBergens TF186000
Ørjan Eirik ValestrandFana IL245630
Per VikaneFana IL221409

D60- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Karen Clementsen KayserFana IL234863
Bjørg KocbachBergens TF180128

HN (5)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Brage EngtrøFana IL249161
Sjur GrønnevetIL Gular244785
Emil Øye KragsethIL Gular212315
Ruairi LongVaregg Fleridrett223280
Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett82121

DN (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Johanne Ormberg EllingsenGneist, IL84216
Ellen GrønnevetIL Gular244755

Annonser

IOF Eventor