Norsk Orientering

Påmeldte deltakere til Publikumsløp NM stafett

ArrangementsinformasjonVis påmeldinger per organisasjon

Arrangementets navn: Publikumsløp NM stafett
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 16 februar 2020

Påmeldingslisten oppdateres hvert femte minutt.

Totalt 104 påmeldte deltakere.

N-åpen (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Imre Holen BekkelundOL Toten-Troll
Odin Holen BekkelundOL Toten-Troll
Sondre Holen BekkelundOL Toten-Troll
Erik BerganKongsberg OL
Maren Bleken RudVang OL
Mats KarlsenOL Toten-Troll
Pål Solli KvikstadOL Toten-Troll3831658
Stian LillegårdLillomarka OL3982139
Arild NorbergIF Marin Väst
Tiril ReksnesHadeland OL
Julie Gjessing SkjesetVang OL
Emine Slapgard SlåtsveenOL Toten-Troll3817632
Julie WoldSturla, IF
Vide Zetterberg ViklundÖset SkidO

D 11-12 (3)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Eline KravdalGjø-Vard OL3820206
Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK3983442
Martine Engh SagvoldOL Toten-Troll4103198

D 40- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Atanaska BedelevaNydalens SK185847
Kristine Sollien FlaskerudOL Toten-Troll

D 50- (14)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Signe Astrup ArnesenHeming Orientering4003372
Randi Fallbakken BergeLøten o-lag
Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK
Isa HeggedalKonnerud IL3946720
Hege HeibergHadeland OL4050233
Tove HeimdalKonnerud IL3819083
Gunhild HennumLierbygda OL3925500
Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering4058202
Arnhild KroghOppsal Orientering3713765
Ingrid KvistadKongsberg OL3922747
Kari MadslienNydalens SK4005245
Hege SolerødGjø-Vard OL4091831
Mette SpangbergKonnerud IL3641412
Vanja StaffOL Toten-Troll3981255

D 60- (1)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Helga HaverstadLierbygda OL3668514

H 11-12 (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lars FlaskerudOL Toten-Troll3831831
Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK
Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL3984119
Emil Engh SagvoldOL Toten-Troll4102695

H 40- (8)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Even ErlienGjø-Vard OL3890837
Peter FredricsonIFK Mora OK
Stig InstanesSturla, IF
Øyvind LienGjø-Vard OL3234317
William RexOK Landehof
Øystein RognebakkeSturla, IF
Anders SollienOL Toten-Troll3830049
Morten Herman VogtKonnerud IL4105631

H 50- (12)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Lasse ArnesenHeming Orientering4003695
Jon Iver BakkenNydalens SK4004974
Harald BergeLøten o-lag4061107
Rune EngehultNotodden OL4050837
Kim Farnes HansenLierbygda OL4003547
Heikki FrilanderOK Trian
Christian GrotnesTyrving IL3911542
Geir Holm GundersenKonnerud IL3928116
Håvard KvammeOL Toten-Troll3982741
Jon Erik KvarmeSturla, IF
Nils Harald StaffOL Toten-Troll3970423
Øystein WiggenByåsen IL4003323

H 60- (4)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Olle AdolfssonLerums SOK
Ingemar Jansson HaverstadLierbygda OL3255163
Lars-Åke SjökvistVärend GN OL
Bjørnar TollefsenOK Øst4023453

H 70- (2)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Terje MalmHamar OK4041745
Ole Kristian SteinbekkenOdal OL - Orientering3885563

Direkte kort (18)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Mikkel Dystebakken AndersenOL Toten-Troll
Per Ivar BekkelundOL Toten-Troll
Jan Olav BerganKongsberg OL3828506
Mina Bleken RudVang OL
Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK
Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK4091294
Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK
Erik HaugenRingsaker OK4091567
Kristin HolenOL Toten-Troll
Jo Randar HolmøyHadeland OL3801735
Markus KvammeOL Toten-Troll
Hilde Solli KvikstadOL Toten-Troll3832326
Ole Christian Solli KvikstadOL Toten-Troll3831831
Syver NarumOL Toten-Troll3831047
Albert NorbergIF Marin Väst
Helena NorbergIF Marin Väst
Karianne Engh SagvoldOL Toten-Troll3831997
Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering

Direkte lang (22)

NavnOrganisasjonBrikkenummer
Jorunn BlindheimLillomarka OL3504479
Terje BlindheimLillomarka OL3885803
Julia BosellOk Kåre4062063
Erik BrandtDomnarvets GoIF4080040
Antonia ErhartOLC Graz
Hanna ErikssonIFK Mora OK4091047
Petter ErlandssonSundsvalls OK
Albin GezeliusIFK Mora OK3985058
Markus GladEmblem IL4028981
Fredrik GogstadKlubbløs
Sigurd KvammeOL Toten-Troll3985835
Lisa LarsenAlfta-Ösa OK4091856
Lovisa MoqvistLerums SOK4074308
Peter NorbergIF Marin Väst
Albin NyqvistOK Landehof4062220
Magdalena OlssonIFK Mora OK4073094
Linus RappIFK Mora OK3689189
Gustav RexOK Landehof
Erik RostAlfta-Ösa OK3980620
Vegar Hagen TorpKlubbløs
Tore WatterdalOL Tønsberg og omegn3846086
Åsa Zetterberg ErikssonÖset SkidO4103305

Annonser

IOF Eventor